Karatisti osvojili tri medalje na SP
Karate, Karatisti osvojili tri medalje na SP UB
Srpski borci ostvarili zapažene rezultate u Istanbulu

Kadetska i juniorska karate selekcija Srbije zabeležila je zapažen rezultat na proteklom svetskom prvenstvu koje je održano u Istanbulu prošlog vikenda. Srbija je osvojila tri medalje jednu srebrnu i dve bronzane.

Vicešampionka sveta u kategoriji do 51 kilograma postala je Jelena Milivojvčević. Bronzana odličja osvojili su Mladen Ćurić u kategoriji do 60 kilograma i Nikola Jovanović u kategoriji do 70 kilograma.

Treba istaći i to da su Nevena Antonijević, Darija Erić , Maja Jovanović , ženski kata tim i muški tim u borbama osvojili peta mesta. U generalnom plasmanu Srbija je osvojila 13. mesto.

Print  Srbija Sport - 11:06 24/10/2007