Vladimir Savić drugi u Evropi
Triatlon, Vladimir Savić drugi u Evropi Aqua Viva
Srpski triatlonac Vladimir Savić, član pančevačkog Tamiša, osvojio je drugo mesto u 'ejdž kategoriji' (od 30 do 34 godina) na Evropskom prvenstvu u Danskoj

>

On je takmičenje završio u vremenu 2:03,07, dok je prvo mesto pripalo Britancu Krisu Stjuartu (2:02,16). U ovoj kategoriji učestvovao je Nenad Sudarov iz novosadskog Dinamika, ali nije završio trku.

U „ejdž kategoriji“ (od 25 do 29 godina) nastupio je Nemanja Pavlović i nije završio takmičenje, a slavio je Britanac Kristofer Rods (2:00,21).

Kod juniora Ognjen Stojanović iz novosadskog Dinamika bio je 44. (1:00,21), a prvo mesto uzeo je Britanac Alister Bronli (56,25). U elitnoj kategoriji kod žena, nadmetala se naša najbolja triatlonka Svetlana Brkić - Blažević, i nije završila nadmetanje.

Print  Dnevnik Online - 13:18 04/07/2007