Đoković se vraća na teren na Mastersu u Madridu
Tenis, Đoković se vraća na teren na Mastersu u Madridu Aqua Viva
Najbolji srpski teniser Novak Đoković trebalo bi da se vrati na teren do početka Masters turnira u Madridu (4. maj), pošto je povreda zgloba desne šake ipak lakše prirode.
Jelena Janković (SRB) Ana Ivanović (SRB)
WTA Štutgart: Jelena bolja od Bartel, Ana od Lisicki
Ana_Jelena Srpske teniserke Ana Ivanović i Jelena Janković plasirale su se u osminu finala WTA turnira u Štutgartu.
Vavrnika nadigrao Federera za titulu Monte Karla
Švajcarski teniser Stanislas Vavrinka je osvojio prvu titulu na Masters turniru u Monte Karlu, pošto je u finalu pobedio zemljaka Rodžera Federera rezultatom 2:1, po setovima 4:6, 7:6(5), 6:2.
Teniski Savez Srbije
Srbija poražena od Rumunije u Fed Kupu
Dejan_Vranes_Bojana_Jovanovski Ženska teniska reprezentacija Srbije ispala je iz Svetske B grupe Fed kupa, pošto u meču za opstanak izgubila u Bukureštu od Rumunije rezultatom 4:1.
Novak Đoković (SRB)
MK: Đoković zbog povrede zgloba izgubio od Federera
Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Monte Karlu, pošto je poražen od Švajcarca Rodžera Federera sa 2:0, po setovima 7:5, 6:2.
Teniski Savez Srbije Ana Ivanović (SRB)
FK: Ana izgubila od Kirstee, Bojanu prekinula kiša
Ženska teniska reprezentacija Srbije izgubila je prvi meč protiv Rumunije u plej-ofu Svetske grupe B Fed kupa, pošto je Ana Ivanović u Bukureštu poražena od Sorane Kristee sa 2:1, po setovima 3:6, 6:1, 6:2.
MK: Đoković izborio polufinale sa Federerom, Nadal ispao
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa turnira u Monte Karlu, pošto je posle dosta muke savladao Španca Giljerma Garsiju-Lopesa sa 2:1, po setovima 4:6, 6:3, 6:1.
Ana Ivanović: Verujemo u pobedu!
Srpska teniserka Ana Ivanović rekla je da Fed Kup reprezentaciju Srbije očekuje težak meč protiv Rumunje, ali da veruje u pobedu.