Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Superliga 08/09

Liga od 01/09/2008 do 30/05/2009 Srbija
Superliga 08/09
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 Partizan Si&Si 30 27 1 2 55
2 Kolubara 30 25 3 2 53
3 Crvena zvezda 30 19 3 8 41
4 Metaloplastika ZK 30 17 5 8 39
5 Jugović Unimet 30 13 7 10 33
6 Proleter Naftagas 30 15 1 14 31
7 ORK Niš 30 14 2 14 30
8 Tarkett 30 14 1 15 29
9 Crvenka 30 12 3 15 27
10 Vojvodina Železničar 30 11 5 14 27
11 Radnički (KG) 30 10 4 16 24
12 Priboj 30 11 2 17 24
13 Mladost Radnički 30 10 3 17 23
14 PKB 30 10 1 19 21
15 Planinka PV 30 9 3 18 21
16 Župa 30 1 0 29 2
Rukomet
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije pobedili u Izraelu
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije nadigrali Crnu Goru na startu kvalifikacija
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije veruju u pobedu nad Crnom Gorom
Srbija Sport Vest Perić odredio tim za EP kvalifikacije: Pozvao sam najbolje!
Srbija Sport Vest Rukometašice slabe na Kroacija kupu
Srbija Sport Vest Teška grupa za srpske rukometašice na EP
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije pobedile Sloveniju i izborile EP
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije bez SP, Matić najavio ostavku
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije trijumfovale u Švajcarskoj
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije razbili Češku u prvom meču baraža za SP
Sve vesti Rukomet Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Rukomet
  2009
Srbija Sport Vest Superliga 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Superliga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Superliga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest Swisslion 05/06
Rezultati Superliga 08/09
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - 30. Kolo (19:00 30/05 - 19:00 30/05)
Župa Mladost Radnički 22 36
Planinka PV Vojvodina Železničar 25 23
ORK Niš Jugović Unimet 32 28
Radnički (KG) Kolubara 31 31
Priboj Proleter Naftagas 30 24
Crvena zvezda Metaloplastika ZK 36 33
Crvenka PKB 26 32
Tarkett Partizan Si&Si 29 31
  Rezultati - 29. Kolo (19:00 23/05 - 19:00 23/05)
PKB Priboj 32 26
Proleter Naftagas ORK Niš 31 29
Radnički (KG) Crvenka 29 25
Kolubara Župa 39 12
Vojvodina Železničar Tarkett 34 35
Metaloplastika ZK Mladost Radnički 26 24
Jugović Unimet Planinka PV 24 24
Partizan Si&Si Crvena zvezda 30 23
  Rezultati - 28. Kolo (13:35 20/05 - 13:35 20/05)
Jugović Unimet Proleter Naftagas 24 23
ORK Niš PKB 34 27
Radnički (KG) Partizan Si&Si 27 33
Župa Metaloplastika ZK 15 42
Priboj Mladost Radnički 36 16
Crvenka Kolubara 26 31
Planinka PV Tarkett 26 24
Crvena zvezda Vojvodina Železničar 37 28
  Rezultati - 27. Kolo (16:30 15/05 - 16:30 15/05)
Partizan Si&Si Župa 42 15
Proleter Naftagas Planinka PV 31 29
Mladost Radnički ORK Niš 28 30
Vojvodina Železničar Radnički (KG) 28 35
Kolubara Priboj 33 22
Tarkett Crvena zvezda 27 34
Metaloplastika ZK Crvenka 31 26
PKB Jugović Unimet 28 23
  Rezultati - 26. Kolo ( 02/05 - 02/05)
ORK Niš Kolubara 20 25
Planinka PV Crvena zvezda 21 36
Crvenka Partizan Si&Si 27 33
Jugović Unimet Mladost Radnički 37 23
Župa Vojvodina Železničar 18 32
Proleter Naftagas PKB 32 22
Radnički (KG) Tarkett 34 25
Priboj Metaloplastika ZK 28 23
  Rezultati - 25. Kolo ( 29/04 - 29/04)
PKB Planinka PV 32 23
Partizan Si&Si Priboj 37 23
Mladost Radnički Proleter Naftagas 29 32
Vojvodina Železničar Crvenka 26 26
Kolubara Jugović Unimet 31 22
Crvena zvezda Radnički (KG) 32 24
Metaloplastika ZK ORK Niš 33 26
Tarkett Župa 35 20
  Rezultati - 24. Kolo ( 26/04 - 26/04)
Proleter Naftagas Kolubara 23 33
Priboj Vojvodina Železničar 29 26
ORK Niš Partizan Si&Si 26 30
PKB Mladost Radnički 38 31
Planinka PV Radnički (KG) 32 32
Crvenka Tarkett 26 30
Jugović Unimet Metaloplastika ZK 22 22
Župa Crvena zvezda 15 39
  Rezultati - 23. Kolo ( 15/04 - 15/04)
Vojvodina Železničar ORK Niš 35 32
Partizan Si&Si Jugović Unimet 29 25
Tarkett Priboj 28 26
Metaloplastika ZK Proleter Naftagas 30 23
Crvena zvezda Crvenka 41 25
Kolubara PKB 34 27
Radnički (KG) Župa 34 14
Mladost Radnički Planinka PV 33 34
  Rezultati - 22. Kolo ( 01/04 - 01/04)
Mladost Radnički Kolubara 22 25
Priboj Crvena zvezda 19 29
ORK Niš Tarkett 28 26
Planinka PV Župa 37 18
Crvenka Radnički (KG) 32 28
Jugović Unimet Vojvodina Železničar 22 22
PKB Metaloplastika ZK 21 26
Proleter Naftagas Partizan Si&Si 23 25
  Rezultati - 21. Kolo ( 28/03 - 28/03)
Metaloplastika ZK Mladost Radnički 27 28
Crvena zvezda ORK Niš 37 29
Kolubara Planinka PV 35 28
Radnički (KG) Priboj 32 25
Tarkett Jugović Unimet 30 30
Vojvodina Železničar Proleter Naftagas 27 26
Partizan Si&Si PKB 39 22
Župa Crvenka 24 41
  Rezultati - 20. Kolo ( 15/03 - 15/03)
Priboj Župa 10 0
Planinka PV Crvenka 31 27
Proleter Naftagas Tarkett 32 28
Jugović Unimet Crvena zvezda 16 15
Mladost Radnički Partizan Si&Si 32 34
ORK Niš Radnički (KG) 25 24
PKB Vojvodina Železničar 31 31
Kolubara Metaloplastika ZK 22 21
  Rezultati - 19. Kolo (18:10 07/03 - 18:10 07/03)
Tarkett PKB 27 25
Crvenka Priboj 32 32
Metaloplastika ZK Planinka PV 35 28
Crvena zvezda Proleter Naftagas 25 26
Partizan Si&Si Kolubara 27 26
Radnički (KG) Jugović Unimet 25 27
Vojvodina Železničar Mladost Radnički 29 23
Župa ORK Niš 18 40
  Rezultati - 18. Kolo ( 28/02 - 28/02)
Proleter Naftagas Radnički (KG) 24 22
Metaloplastika ZK Partizan Si&Si 22 26
ORK Niš Crvenka 33 24
PKB Crvena zvezda 26 27
Planinka PV Priboj 22 20
Mladost Radnički Tarkett 36 33
Jugović Unimet Župa 40 21
Kolubara Vojvodina Železničar 30 19
  Rezultati - 17. Kolo ( 22/02 - 22/02)
Radnički (KG) PKB 32 24
Partizan Si&Si Planinka PV 38 27
Priboj ORK Niš 28 21
Crvena zvezda Mladost Radnički 32 23
Crvenka Jugović Unimet 34 31
Tarkett Kolubara 23 30
Župa Proleter Naftagas 25 40
Vojvodina Železničar Metaloplastika ZK 27 25
  Rezultati - 16. Kolo ( 15/02 - 15/02)
PKB Župa 10 0
Partizan Si&Si Vojvodina Železničar 36 27
Planinka PV ORK Niš 29 26
Mladost Radnički Radnički (KG) 33 26
Jugović Unimet Priboj 24 21
Kolubara Crvena zvezda 23 22
Proleter Naftagas Crvenka 30 26
Metaloplastika ZK Tarkett 42 26
  Rezultati - 15. Kolo (16:47 27/12 - 16:47 27/12)
Vojvodina Železničar Planinka PV 33 30
Mladost Radnički Župa 38 35
Jugović Unimet ORK Niš 24 19
Kolubara Radnički (KG) 45 29
Metaloplastika ZK Crvena zvezda 24 24
Proleter Naftagas Priboj 31 18
Partizan Si&Si Tarkett 38 32
PKB Crvenka 26 23
  Rezultati - 14. Kolo (19:00 20/12 - 19:00 20/12)
Župa Kolubara 15 34
Planinka PV Jugović Unimet 24 28
ORK Niš Proleter Naftagas 28 31
Radnički (KG) Metaloplastika ZK 31 32
Priboj PKB 29 27
Crvena zvezda Partizan Si&Si 19 21
Crvenka Mladost Radnički 35 31
Tarkett Vojvodina Železničar 27 29
  Rezultati - 13. Kolo ( 13/12 - 13/12)
Metaloplastika ZK Župa 39 30
Proleter Naftagas Jugović Unimet 31 32
Tarkett Planinka PV 27 26
Kolubara Crvenka 36 25
Vojvodina Železničar Crvena zvezda 28 28
Mladost Radnički Priboj 28 20
Partizan Si&Si Radnički (KG) 36 27
PKB ORK Niš 27 24
  Rezultati - 12. Kolo ( 07/12 - 07/12)
Župa Partizan Si&Si 24 34
Planinka PV Proleter Naftagas 25 23
ORK Niš Mladost Radnički 31 28
Radnički (KG) Vojvodina Železničar 24 23
Priboj Kolubara 19 27
Crvena zvezda Tarkett 29 21
Crvenka Metaloplastika ZK 23 24
Jugović Unimet PKB 24 20
  Rezultati - 11. Kolo ( 03/12 - 03/12)
Vojvodina Železničar Župa 29 27
PKB Proleter Naftagas 21 24
Kolubara ORK Niš 38 29
Tarkett Radnički (KG) 26 24
Metaloplastika ZK Priboj 25 16
Crvena zvezda Planinka PV 33 25
Partizan Si&Si Crvenka 34 25
Mladost Radnički Jugović Unimet 35 31
  Rezultati - 10. Kolo (19:00 22/11 - 19:00 22/11)
Planinka PV PKB 24 27
Župa Tarkett 31 34
ORK Niš Metaloplastika ZK 30 29
Radnički (KG) Crvena zvezda 30 31
Priboj Partizan Si&Si 19 22
Jugović Unimet Kolubara 22 32
Crvenka Vojvodina Železničar 29 27
Proleter Naftagas Mladost Radnički 24 25
  Rezultati - 9. Kolo (18:30 15/11 - 18:30 15/11)
Metaloplastika ZK Jugović Unimet 25 25
Mladost Radnički PKB 36 33
Vojvodina Železničar Priboj 23 22
Partizan Si&Si ORK Niš 35 24
Tarkett Crvenka 31 29
Crvena zvezda Župa 30 23
Radnički (KG) Planinka PV 29 27
Kolubara Proleter Naftagas 28 22
  Rezultati - 8. Kolo ( 08/11 - 08/11)
Jugović Unimet Partizan Si&Si 26 26
Župa Radnički (KG) 26 29
Planinka PV Mladost Radnički 28 28
ORK Niš Vojvodina Železničar 30 28
PKB Kolubara 24 26
Priboj Tarkett 31 24
Proleter Naftagas Metaloplastika ZK 19 19
Crvenka Crvena zvezda 30 27
  Rezultati - 7. Kolo ( 25/10 - 25/10)
Tarkett ORK Niš 30 32
Kolubara Mladost Radnički 25 24
Župa Planinka PV 23 24
Vojvodina Železničar Jugović Unimet 35 28
Radnički (KG) Crvenka 22 24
Partizan Si&Si Proleter Naftagas 33 25
Crvena zvezda Priboj 36 32
Metaloplastika ZK PKB 32 31
  Rezultati - 6. Kolo (17:11 19/10 - 17:11 19/10)
Priboj Radnički (KG) 27 19
Planinka PV Kolubara 14 21
Mladost Radnički Metaloplastika ZK 28 28
Crvenka Župa 31 24
Proleter Naftagas Vojvodina Železničar 24 14
ORK Niš Crvena zvezda 26 31
Jugović Unimet Tarkett 21 26
PKB Partizan Si&Si 31 37


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009