Štefanek osvojio zlato na SP u rvanju
udruzenjefreestylera
Srpski rvač Davor Štefanek osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 66 kilograma na Svetskom prvenstvu u Taškentu.
Rvački Savez Srbije
Završeno EP u rvanju, selektor Dokmanac zadovoljan
@picture_caption U Beogradu je završeno prvenstvo Evrope u rvanju slobodnim i grčko-rimskim stilom, a selektor muške reprezentacije Srbije Milorad Dokmanac rekao je da je umereno zadovoljan učinkom naših rvača.
Davor Štefanek
Bronza za Štefaneka na EP u rvanju
@picture_caption Davor Štefanek, reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom u kategoriji do 60kg osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu.
Otvoreno rvačko EP u Beogradu
@picture_caption Svečanom ceremonijom i izvođenjem himne Srbije večeras je u Beogradu otvoreno prvenstvo Evrope u rvanju grčko-rimskim i slobodnim stilom, na kojem će do nedelje 11. marta učestvovati oko 800 takmičara iz 43 zemlje.

Petković srebrni na EP u rvanju
@picture_caption Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom Radomir Petković osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 120 kilograma na šampionatu Evrope koji je danas završen u Bakuu u Azerbejdžanu

Rvači Partizana prvaci Evrope
@picture_caption Rvači Partizana osvojili su titulu prvaka Evrope, pošto su danas u finalu Lige evropskih šampiona u Novosibirsku savladali ekipu Sibirjaka iz Rusije rezultatom 4:3.