Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Superliga 07/08

Prvenstvo od 22/09/2007 do 26/05/2008 Srbija
Superliga 07/08
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 Crvena zvezda 28 24 1 3 49
2 Kolubara 28 20 1 7 41
3 Mladost Radnički 28 17 3 8 37
4 Proleter Naftagas 28 17 3 8 37
5 Tarkett 28 18 1 9 37
6 Metaloplastika ZK 28 18 0 10 36
7 PKB 28 16 0 12 32
8 Partizan Si&Si 28 12 4 12 28
9 Jugović Unimet 28 12 4 12 28
10 Planinka PV 28 12 3 13 27
11 ORK Niš 28 9 2 17 20
12 Vojvodina Železničar 28 8 3 17 19
13 Radnički (KG) 28 8 3 17 19
14 Župa 28 8 2 18 18
15 Mladost Čelik 28 7 3 18 17
0 Vrbas 28 1 1 26 3
Rukomet
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije pobedili u Izraelu
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije nadigrali Crnu Goru na startu kvalifikacija
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije veruju u pobedu nad Crnom Gorom
Srbija Sport Vest Perić odredio tim za EP kvalifikacije: Pozvao sam najbolje!
Srbija Sport Vest Rukometašice slabe na Kroacija kupu
Srbija Sport Vest Teška grupa za srpske rukometašice na EP
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije pobedile Sloveniju i izborile EP
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije bez SP, Matić najavio ostavku
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije trijumfovale u Švajcarskoj
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije razbili Češku u prvom meču baraža za SP
Sve vesti Rukomet Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Rukomet
  2009
Srbija Sport Vest Superliga 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Superliga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Superliga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest Swisslion 05/06
Rezultati Superliga 07/08
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - 30. Kolo ( 24/05 - 24/05)
Radnički (KG) Vrbas 37 28
Župa PKB 28 26
Partizan Si&Si Mladost Čelik 35 23
Proleter Naftagas Tarkett 37 26
Kolubara Vojvodina Železničar 40 28
Mladost Radnički Crvena zvezda 24 24
Planinka PV Jugović Unimet 29 29
ORK Niš Metaloplastika ZK 37 37
  Rezultati - 29. Kolo ( 21/05 - 21/05)
Metaloplastika ZK Kolubara 25 32
Jugović Unimet Proleter Naftagas 31 36
Mladost Čelik ORK Niš 32 29
Vrbas Planinka PV 24 32
Crvena zvezda Partizan Si&Si 37 31
PKB Radnički (KG) 37 31
Vojvodina Železničar Župa 23 18
Tarkett Mladost Radnički 30 30
  Rezultati - 28. Kolo (18:00 13/05 - 18:00 13/05)
Proleter Naftagas Vrbas 41 31
ORK Niš Kolubara 23 22
Planinka PV PKB 33 30
Mladost Čelik Crvena zvezda 34 37
Partizan Si&Si Tarkett 32 35
Radnički (KG) Vojvodina Železničar 29 29
Mladost Radnički Jugović Unimet 36 27
Župa Metaloplastika ZK 25 21
  Rezultati - 27. Kolo (17:00 03/05 - 17:00 03/05)
PKB Proleter Naftagas 27 30
Tarkett Mladost Čelik 31 22
Vojvodina Železničar Planinka PV 30 29
Crvena zvezda ORK Niš 35 31
Jugović Unimet Partizan Si&Si 30 31
Metaloplastika ZK Radnički (KG) 27 25
Vrbas Mladost Radnički 29 39
Kolubara Župa 32 22
  Rezultati - 26. Kolo ( 27/04 - 27/04)
Proleter Naftagas Vojvodina Železničar 34 27
Mladost Čelik Jugović Unimet 32 27
Planinka PV Metaloplastika ZK 33 26
Crvena zvezda Tarkett 40 36
Partizan Si&Si Vrbas 44 34
Radnički (KG) Kolubara 22 26
Mladost Radnički PKB 29 26
ORK Niš Župa 20 20
  Rezultati - 25. Kolo ( 23/04 - 23/04)
Vrbas Mladost Čelik 32 31
Župa Radnički (KG) 25 19
Tarkett ORK Niš 40 28
Kolubara Planinka PV 33 28
Vojvodina Železničar Mladost Radnički 24 21
Metaloplastika ZK Proleter Naftagas 29 32
PKB Partizan Si&Si 21 26
Jugović Unimet Crvena zvezda 26 35
  Rezultati - 24. Kolo ( 19/04 - 19/04)
Proleter Naftagas Kolubara 26 29
Crvena zvezda Vrbas 34 30
Planinka PV Župa 26 19
Tarkett Jugović Unimet 29 28
Partizan Si&Si Vojvodina Železničar 32 23
Mladost Čelik PKB 28 27
Mladost Radnički Metaloplastika ZK 27 25
ORK Niš Radnički (KG) 24 18
  Rezultati - 23. Kolo ( 12/04 - 12/04)
Župa Proleter Naftagas 22 21
Vrbas Tarkett 24 25
Radnički (KG) Planinka PV 31 37
Jugović Unimet ORK Niš 26 23
Metaloplastika ZK Partizan Si&Si 33 27
Vojvodina Železničar Mladost Čelik 25 25
Kolubara Mladost Radnički 26 25
PKB Crvena zvezda 28 39
  Rezultati - 22. Kolo (18:19 05/04 - 18:19 05/04)
Mladost Radnički Župa 29 21
Tarkett PKB 34 31
Partizan Si&Si Kolubara 26 29
Jugović Unimet Vrbas 35 19
ORK Niš Planinka PV 27 26
Mladost Čelik Metaloplastika ZK 27 31
Proleter Naftagas Radnički (KG) 41 29
Crvena zvezda Vojvodina Železničar 35 28
  Rezultati - 21. Kolo (18:06 29/03 - 18:06 29/03)
Vojvodina Železničar Tarkett 31 30
Radnički (KG) Mladost Radnički 26 26
Metaloplastika ZK Crvena zvezda 31 29
Planinka PV Proleter Naftagas 32 32
Vrbas ORK Niš 25 28
Kolubara Mladost Čelik 25 19
PKB Jugović Unimet 33 32
Župa Partizan Si&Si 26 29
  Rezultati - 20. Kolo (10:28 12/03 - 10:28 12/03)
Mladost Čelik Župa 27 26
Crvena zvezda Kolubara 38 28
Tarkett Metaloplastika ZK 32 29
ORK Niš Proleter Naftagas 28 31
Partizan Si&Si Radnički (KG) 36 35
Jugović Unimet Vojvodina Železničar 33 28
Mladost Radnički Planinka PV 33 24
Vrbas PKB 27 34
  Rezultati - 19. Kolo (18:00 07/03 - 18:00 07/03)
Radnički (KG) Mladost Čelik 22 21
Vojvodina Železničar Vrbas 34 28
Župa Crvena zvezda 28 30
PKB ORK Niš 30 27
Planinka PV Partizan Si&Si 31 31
Kolubara Tarkett 29 28
Proleter Naftagas Mladost Radnički 26 24
Metaloplastika ZK Jugović Unimet 30 23
  Rezultati - 18. Kolo (20:00 01/03 - 20:00 01/03)
Partizan Si&Si Proleter Naftagas 27 35
Vrbas Metaloplastika ZK 25 27
Mladost Čelik Planinka PV 27 28
PKB Vojvodina Železničar 30 28
Crvena zvezda Radnički (KG) 33 30
Tarkett Župa 30 28
ORK Niš Mladost Radnički 25 28
Jugović Unimet Kolubara 23 22
  Rezultati - 17. Kolo (12:48 23/02 - 12:48 23/02)
Proleter Naftagas Mladost Čelik 30 25
Kolubara Vrbas 28 24
Župa Jugović Unimet 22 31
Mladost Radnički Partizan Si&Si 26 26
Metaloplastika ZK PKB 26 24
Radnički (KG) Tarkett 30 29
Vojvodina Železničar ORK Niš 30 18
Planinka PV Crvena zvezda 27 31
  Rezultati - 16. Kolo (11:38 15/02 - 11:38 15/02)
Mladost Čelik Mladost Radnički 19 23
Jugović Unimet Radnički (KG) 29 29
Vojvodina Železničar Metaloplastika ZK 25 23
Tarkett Planinka PV 43 34
ORK Niš Partizan Si&Si 26 26
PKB Kolubara 24 21
Vrbas Župa 28 33
Crvena zvezda Proleter Naftagas 34 33
  Rezultati - 15. Kolo (19:00 23/12 - 19:00 23/12)
Crvena zvezda Mladost Radnički 25 24
Vrbas Radnički (KG) 24 26
PKB Župa 35 34
Mladost Čelik Partizan Si&Si 29 25
Vojvodina Železničar Kolubara 27 27
Metaloplastika ZK ORK Niš 32 28
Jugović Unimet Planinka PV 31 34
Tarkett Proleter Naftagas 29 27
  Rezultati - 14. Kolo (10:51 15/12 - 10:51 15/12)
Radnički (KG) PKB 27 32
Partizan Si&Si Crvena zvezda 27 31
Župa Vojvodina Železničar 28 22
Mladost Radnički Tarkett 35 25
Proleter Naftagas Jugović Unimet 30 30
Kolubara Metaloplastika ZK 25 30
Planinka PV Vrbas 37 25
ORK Niš Mladost Čelik 22 19
  Rezultati - 13. Kolo (20:00 12/12 - 20:00 12/12)
PKB Planinka PV 36 30
Metaloplastika ZK Župa 26 22
Vojvodina Železničar Radnički (KG) 34 38
Jugović Unimet Mladost Radnički 26 26
Tarkett Partizan Si&Si 35 28
Kolubara ORK Niš 30 20
Vrbas Proleter Naftagas 20 32
Crvena zvezda Mladost Čelik 31 18
  Rezultati - 12. Kolo (18:00 08/12 - 18:00 08/12)
Proleter Naftagas PKB 25 24
Mladost Čelik Tarkett 30 30
Planinka PV Vojvodina Železničar 33 25
ORK Niš Crvena zvezda 25 27
Partizan Si&Si Jugović Unimet 38 34
Radnički (KG) Metaloplastika ZK 35 31
Mladost Radnički Vrbas 35 25
Župa Kolubara 20 25
  Rezultati - 11. Kolo (17:00 01/12 - 17:00 01/12)
Vojvodina Železničar Proleter Naftagas 31 30
Jugović Unimet Mladost Čelik 31 20
Metaloplastika ZK Planinka PV 28 27
Tarkett Crvena zvezda 34 35
Vrbas Partizan Si&Si 22 31
Kolubara Radnički (KG) 35 31
PKB Mladost Radnički 25 21
Župa ORK Niš 26 28
  Rezultati - 10. Kolo (17:30 24/11 - 17:30 24/11)
Mladost Radnički Vojvodina Železničar 33 26
Mladost Čelik Vrbas 26 23
Proleter Naftagas Metaloplastika ZK 27 24
ORK Niš Tarkett 24 30
Crvena zvezda Jugović Unimet 35 29
Planinka PV Kolubara 20 21
Partizan Si&Si PKB 25 28
Radnički (KG) Župa 25 22
  Rezultati - 9. Kolo (19:30 28/11 - 19:30 28/11)
Kolubara Proleter Naftagas 25 21
Vrbas Crvena zvezda 26 28
Župa Planinka PV 30 29
Jugović Unimet Tarkett 27 31
Radnički (KG) ORK Niš 31 18
Vojvodina Železničar Partizan Si&Si 25 26
Metaloplastika ZK Mladost Radnički 31 25
PKB Mladost Čelik 36 24
  Rezultati - 8. Kolo (18:00 10/11 - 18:00 10/11)
Proleter Naftagas Župa 27 21
Tarkett Vrbas 47 33
Planinka PV Radnički (KG) 33 29
ORK Niš Jugović Unimet 23 22
Partizan Si&Si Metaloplastika ZK 31 32
Mladost Čelik Vojvodina Železničar 23 19
Mladost Radnički Kolubara 29 25
Crvena zvezda PKB 32 28
  Rezultati - 7. Kolo (17:00 04/11 - 17:00 04/11)
Radnički (KG) Proleter Naftagas 27 28
PKB Tarkett 38 34
Planinka PV ORK Niš 26 25
Vrbas Jugović Unimet 31 31
Kolubara Partizan Si&Si 28 22
Metaloplastika ZK Mladost Čelik 25 22
Župa Mladost Radnički 24 20
Vojvodina Železničar Crvena zvezda 24 30
  Rezultati - 6. Kolo (18:00 20/10 - 18:00 20/10)
Proleter Naftagas Planinka PV 28 29
Jugović Unimet PKB 32 31
Mladost Čelik Kolubara 17 31
ORK Niš Vrbas 27 22
Partizan Si&Si Župa 26 21
Crvena zvezda Metaloplastika ZK 29 30
Mladost Radnički Radnički (KG) 27 22
Tarkett Vojvodina Železničar 24 22


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009