Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Superliga 06/07

Prvenstvo od 23/09/2006 do 03/06/2007
Superliga 06/07
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 Crvena zvezda 30 26 1 3 53
2 Partizan Si&Si 30 24 4 2 52
3 Proleter Naftagas 30 16 4 10 36
4 Jugović Unimet 30 17 1 12 35
5 Tarkett 30 15 3 12 33
6 Kolubara 30 15 3 12 33
7 Mladost Radnički 30 12 4 14 28
8 Mladost Čelik 30 11 6 13 28
9 Metaloplastika ZK 30 13 1 16 27
10 Planinka PV 30 11 5 14 27
11 PKB 30 12 2 16 26
12 ORK Niš 30 12 2 16 26
13 Vrbas 30 9 5 16 23
14 Vojvodina Železničar 30 9 4 17 22
15 BSK-Heba 30 9 2 19 20
16 JP Železničar 30 4 3 23 11
Rukomet
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije pobedili u Izraelu
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije nadigrali Crnu Goru na startu kvalifikacija
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije veruju u pobedu nad Crnom Gorom
Srbija Sport Vest Perić odredio tim za EP kvalifikacije: Pozvao sam najbolje!
Srbija Sport Vest Rukometašice slabe na Kroacija kupu
Srbija Sport Vest Teška grupa za srpske rukometašice na EP
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije pobedile Sloveniju i izborile EP
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije bez SP, Matić najavio ostavku
Srbija Sport Vest Rukometašice Srbije trijumfovale u Švajcarskoj
Srbija Sport Vest Rukometaši Srbije razbili Češku u prvom meču baraža za SP
Sve vesti Rukomet Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Rukomet
  2009
Srbija Sport Vest Superliga 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Superliga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Superliga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest Swisslion 05/06
Rezultati Superliga 06/07
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - 30. Kolo (19:00 25/05 - 19:00 25/05)
Metaloplastika ZK Tarkett 35 30
Vojvodina Železničar Partizan Si&Si 32 35
PKB JP Železničar 43 38
Vrbas Mladost Čelik 33 33
Planinka PV Crvena zvezda 28 37
Proleter Naftagas Mladost Radnički 31 29
Jugović Unimet BSK-Heba 10 0
ORK Niš Kolubara 27 30
  Rezultati - 29. Kolo (19:30 19/05 - 19:30 19/05)
Kolubara Proleter Naftagas 33 33
BSK-Heba Planinka PV 37 32
Tarkett Jugović Unimet 26 28
Partizan Si&Si ORK Niš 38 29
JP Železničar Metaloplastika ZK 29 26
Mladost Čelik Vojvodina Železničar 30 30
Mladost Radnički PKB 22 29
Crvena zvezda Vrbas 39 33
  Rezultati - 28. Kolo (19:30 11/05 - 19:30 11/05)
PKB Kolubara 30 28
Crvena zvezda BSK-Heba 10 0
Planinka PV Tarkett 30 23
Proleter Naftagas Partizan Si&Si 28 28
Jugović Unimet JP Železničar 33 31
ORK Niš Mladost Čelik 28 30
Metaloplastika ZK Mladost Radnički 32 30
Vrbas Vojvodina Železničar 29 30
  Rezultati - 27. Kolo (18:00 28/04 - 18:00 28/04)
Partizan Si&Si PKB 38 32
BSK-Heba Vrbas 39 31
JP Železničar Planinka PV 31 40
Mladost Čelik Proleter Naftagas 27 29
Mladost Radnički Jugović Unimet 24 23
Vojvodina Železničar ORK Niš 32 28
Kolubara Metaloplastika ZK 29 27
Tarkett Crvena zvezda 24 30
  Rezultati - 26. Kolo (19:00 25/04 - 19:00 25/04)
PKB Mladost Čelik 36 25
BSK-Heba Tarkett 34 31
Planinka PV Mladost Radnički 34 29
Proleter Naftagas Vojvodina Železničar 38 32
Jugović Unimet Kolubara 32 23
Vrbas ORK Niš 28 30
Metaloplastika ZK Partizan Si&Si 27 28
Crvena zvezda JP Železničar 42 33
  Rezultati - 25. Kolo (18:00 21/04 - 18:00 21/04)
Vojvodina Železničar PKB 30 27
Tarkett Vrbas 37 26
Kolubara Planinka PV 26 25
ORK Niš Proleter Naftagas 27 26
Partizan Si&Si Jugović Unimet 34 29
Mladost Radnički Crvena zvezda 23 24
Mladost Čelik Metaloplastika ZK 32 23
JP Železničar BSK-Heba 26 25
  Rezultati - 24. Kolo (17:30 15/04 - 17:30 15/04)
PKB ORK Niš 28 25
Tarkett JP Železničar 38 27
Planinka PV Partizan Si&Si 26 36
Vrbas Proleter Naftagas 25 34
Jugović Unimet Mladost Čelik 25 25
Crvena zvezda Kolubara 33 25
Metaloplastika ZK Vojvodina Železničar 25 26
BSK-Heba Mladost Radnički 30 30
  Rezultati - 23. Kolo (18:00 31/03 - 18:00 31/03)
Proleter Naftagas PKB 39 37
JP Železničar Vrbas 23 23
Partizan Si&Si Crvena zvezda 22 23
Mladost Čelik Planinka PV 27 23
Kolubara BSK-Heba 35 27
Vojvodina Železničar Jugović Unimet 25 28
Mladost Radnički Tarkett 31 24
ORK Niš Metaloplastika ZK 25 26
  Rezultati - 22. Kolo (19:00 24/03 - 19:00 24/03)
Vrbas PKB 28 25
JP Železničar Mladost Radnički 23 28
Planinka PV Vojvodina Železničar 28 28
Crvena zvezda Mladost Čelik 38 26
Jugović Unimet ORK Niš 36 25
BSK-Heba Partizan Si&Si 25 32
Metaloplastika ZK Proleter Naftagas 27 24
Tarkett Kolubara 31 31
  Rezultati - 21. Kolo (18:30 21/03 - 18:30 21/03)
Vojvodina Železničar Crvena zvezda 28 37
Mladost Radnički Vrbas 32 24
ORK Niš Planinka PV 33 27
Mladost Čelik BSK-Heba 38 35
Proleter Naftagas Jugović Unimet 30 28
Partizan Si&Si Tarkett 41 28
PKB Metaloplastika ZK 29 28
Kolubara JP Železničar 36 31
  Rezultati - 20. Kolo (18:00 17/03 - 18:00 17/03)
Crvena zvezda ORK Niš 28 30
Mladost Radnički Kolubara 30 24
Planinka PV Proleter Naftagas 28 28
BSK-Heba Vojvodina Železničar 29 26
Jugović Unimet PKB 30 25
Tarkett Mladost Čelik 37 25
Vrbas Metaloplastika ZK 33 32
JP Železničar Partizan Si&Si 29 35
  Rezultati - 19. Kolo (18:00 10/03 - 18:00 10/03)
ORK Niš BSK-Heba 38 28
Kolubara Vrbas 38 36
PKB Planinka PV 30 30
Vojvodina Železničar Tarkett 22 28
Metaloplastika ZK Jugović Unimet 31 24
Mladost Čelik JP Železničar 26 23
Proleter Naftagas Crvena zvezda 28 31
Partizan Si&Si Mladost Radnički 37 23
  Rezultati - 18. Kolo (22:13 03/03 - 22:13 03/03)
BSK-Heba Proleter Naftagas 28 32
JP Železničar Vojvodina Železničar 25 26
Planinka PV Metaloplastika ZK 30 27
Mladost Radnički Mladost Čelik 27 22
Vrbas Jugović Unimet 26 28
Kolubara Partizan Si&Si 23 30
Crvena zvezda PKB 32 28
Tarkett ORK Niš 31 24
  Rezultati - 17. Kolo (18:00 24/02 - 18:00 24/02)
Proleter Naftagas Tarkett 29 30
Vojvodina Železničar Mladost Radnički 25 23
ORK Niš JP Železničar 27 23
Metaloplastika ZK Crvena zvezda 32 29
Jugović Unimet Planinka PV 29 28
Mladost Čelik Kolubara 24 24
PKB BSK-Heba 47 38
Partizan Si&Si Vrbas 44 35
  Rezultati - 16. Kolo (18:00 17/02 - 18:00 17/02)
Tarkett PKB 32 28
Partizan Si&Si Mladost Čelik 33 31
Vrbas Planinka PV 37 32
JP Železničar Proleter Naftagas 24 27
Crvena zvezda Jugović Unimet 29 23
Mladost Radnički ORK Niš 26 24
BSK-Heba Metaloplastika ZK 31 28
Kolubara Vojvodina Železničar 38 27
  Rezultati - 15. Kolo (18:00 20/12 - 18:00 20/12)
Mladost Radnički Proleter Naftagas 34 34
Partizan Si&Si Vojvodina Železničar 38 29
Crvena zvezda Planinka PV 41 35
BSK-Heba Jugović Unimet 25 30
Tarkett Metaloplastika ZK 33 29
Mladost Čelik Vrbas 31 36
JP Železničar PKB 27 33
Kolubara ORK Niš 35 34
  Rezultati - 14. Kolo (18:00 16/12 - 18:00 16/12)
Proleter Naftagas Kolubara 31 20
Metaloplastika ZK JP Železničar 27 23
Planinka PV BSK-Heba 39 29
ORK Niš Partizan Si&Si 25 25
Jugović Unimet Tarkett 28 27
Vrbas Crvena zvezda 32 40
PKB Mladost Radnički 33 29
Vojvodina Železničar Mladost Čelik 28 28
  Rezultati - 13. Kolo (20:00 09/12 - 20:00 09/12)
Partizan Si&Si Proleter Naftagas 35 24
Mladost Radnički Metaloplastika ZK 34 33
Tarkett Planinka PV 35 32
Mladost Čelik ORK Niš 27 24
JP Železničar Jugović Unimet 26 27
Vojvodina Železničar Vrbas 35 30
Kolubara PKB 28 27
BSK-Heba Crvena zvezda 31 30
  Rezultati - 12. Kolo (19:00 06/12 - 19:00 06/12)
PKB Partizan Si&Si 21 28
Vrbas BSK-Heba 29 26
Planinka PV JP Železničar 30 26
Proleter Naftagas Mladost Čelik 34 24
Jugović Unimet Mladost Radnički 29 25
ORK Niš Vojvodina Železničar 25 20
Metaloplastika ZK Kolubara 38 34
Crvena zvezda Tarkett 28 26
  Rezultati - 11. Kolo (18:00 03/12 - 18:00 03/12)
JP Železničar Crvena zvezda 27 36
Partizan Si&Si Metaloplastika ZK 29 25
Mladost Radnički Planinka PV 35 26
Vojvodina Železničar Proleter Naftagas 24 28
Mladost Čelik PKB 28 26
ORK Niš Vrbas 30 27
Kolubara Jugović Unimet 28 27
Tarkett BSK-Heba 37 30
  Rezultati - 10. Kolo (16:00 26/11 - 16:00 26/11)
PKB Vojvodina Železničar 28 27
Jugović Unimet Partizan Si&Si 19 24
Proleter Naftagas ORK Niš 31 27
Crvena zvezda Mladost Radnički 38 30
Planinka PV Kolubara 33 27
BSK-Heba JP Železničar 26 25
Metaloplastika ZK Mladost Čelik 24 24
Vrbas Tarkett 29 29
  Rezultati - 9. Kolo (19:00 19/11 - 19:00 19/11)
ORK Niš PKB 30 27
Proleter Naftagas Vrbas 31 33
Mladost Radnički BSK-Heba 29 28
JP Železničar Tarkett 26 26
Partizan Si&Si Planinka PV 32 20
Kolubara Crvena zvezda 22 30
Vojvodina Železničar Metaloplastika ZK 25 33
Mladost Čelik Jugović Unimet 37 25
  Rezultati - 8. Kolo (19:00 11/11 - 19:00 11/11)
Metaloplastika ZK ORK Niš 32 28
Tarkett Mladost Radnički 40 33
PKB Proleter Naftagas 26 29
Vrbas JP Železničar 28 27
Planinka PV Mladost Čelik 20 22
Crvena zvezda Partizan Si&Si 29 29
Jugović Unimet Vojvodina Železničar 33 31
BSK-Heba Kolubara 27 26
  Rezultati - 7. Kolo (17:30 04/11 - 17:30 04/11)
Proleter Naftagas Metaloplastika ZK 29 22
Partizan Si&Si BSK-Heba 31 26
ORK Niš Jugović Unimet 32 31
Mladost Radnički JP Železničar 25 25
PKB Vrbas 34 28
Vojvodina Železničar Planinka PV 28 28
Kolubara Tarkett 33 32
Mladost Čelik Crvena zvezda 26 32
  Rezultati - 6. Kolo (18:00 01/11 - 18:00 01/11)
BSK-Heba Mladost Čelik 23 25
Jugović Unimet Proleter Naftagas 29 20
Vrbas Mladost Radnički 34 34
Metaloplastika ZK PKB 32 29
JP Železničar Kolubara 30 24
Tarkett Partizan Si&Si 27 30
Crvena zvezda Vojvodina Železničar 48 24
Planinka PV ORK Niš 30 30


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009