Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Wiener Städtische Prva Liga Srbije-žene

Prvenstvo od 23/11/2006 do 30/04/2007
Wiener Städtische Prva Liga Srbije-žene
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 Poštar 064 (ž) 16 13 0 3 42
2 Jedinstvo (ž) 16 13 0 3 36
3 Crvena zvezda (ž) 16 11 0 5 32
4 Radnički Jugopetrol (ž) 16 9 0 7 28
5 Klek (ž) 16 8 0 8 21
6 Tent(ž) 16 6 0 10 20
7 Dinamo Azotara (ž) 16 6 0 10 17
8 Spartak (ž) 16 5 0 11 16
9 Volley Star (ž) 16 0 0 16 2
Odbojka
Srbija Sport Vest Brakoćević: Igrala smo koliko je selektor želeo
Srbija Sport Vest Odbojkašice porazom od Rusije završile SP
Srbija Sport Vest SP: Odbojkašice Srbije lako sa Kazahstanom
Srbija Sport Vest SP: Odbojkašice počistile Holandiju na startu II faze
Srbija Sport Vest SP: Odbojkašice Srbije druge u grupi, sledi Holandija
Srbija Sport Vest Odbojkaši završili SP porazom od Irana, ostavka Kolakovića
Srbija Sport Vest SP: Odbojkaši izgubili od Francuske i oprostili se od medalja
Srbija Sport Vest SP: Odbojkaši Srbije izgubili od SAD
Srbija Sport Vest SP: Odbojkaši nadigrali Italiju
Srbija Sport Vest Odbojkaši Srbije prenose šest bodova u drugi krug SP
Sve vesti Odbojka Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Odbojka
  2007
Srbija Sport Vest EP Rusija 2007
Srbija Sport Vest Mini liga - Play out
Srbija Sport Vest Mini liga - play off
Srbija Sport Vest Wiener Städtische Prva Liga Srbije-žene
Srbija Sport Vest Wiener Städtische Prva liga Srbije
  2006
Srbija Sport Vest SP 2006 (Japan)
Rezultati Wiener Städtische Prva Liga Srbije-žene
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - Finale (19:00 20/04 - 19:00 20/04)
Poštar 064 (ž) Jedinstvo (ž) 2 3
Poštar 064 (ž) Jedinstvo (ž) 3 1
Jedinstvo (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
Jedinstvo (ž) Poštar 064 (ž) 1 3
  Rezultati - 1/2 Finala (18:00 24/03 - 18:00 24/03)
Poštar 064 (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 0
Jedinstvo (ž) Crvena zvezda (ž) 3 1
Poštar 064 (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 0
Crvena zvezda (ž) Jedinstvo (ž) 3 1
Jedinstvo (ž) Crvena zvezda (ž) 3 0
Radnički Jugopetrol (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
  Rezultati - 1/4 Finala (18:00 16/03 - 18:00 16/03)
Tent(ž) Crvena zvezda (ž) 0 3
Klek (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 0 3
Crvena zvezda (ž) Tent(ž) 3 0
Radnički Jugopetrol (ž) Klek (ž) 3 0
  Rezultati - 18. Kolo (19:00 10/03 - 19:00 10/03)
Poštar 064 (ž) Spartak (ž) 3 0
Tent(ž) Volley Star (ž) 3 0
Crvena zvezda (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 0
Jedinstvo (ž) Dinamo Azotara (ž) 3 1
  Rezultati - 17. Kolo (20:00 07/03 - 20:00 07/03)
Radnički Jugopetrol (ž) Jedinstvo (ž) 3 0
Klek (ž) Crvena zvezda (ž) 0 3
Spartak (ž) Tent(ž) 2 3
Dinamo Azotara (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
  Rezultati - 16. Kolo (18:00 03/03 - 18:00 03/03)
Tent(ž) Dinamo Azotara (ž) 3 1
Volley Star (ž) Spartak (ž) 2 3
Jedinstvo (ž) Klek (ž) 3 1
Poštar 064 (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 2 3
  Rezultati - 15. Kolo (19:00 28/02 - 19:00 28/02)
Klek (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
Crvena zvezda (ž) Jedinstvo (ž) 3 2
Dinamo Azotara (ž) Volley Star (ž) 3 0
Radnički Jugopetrol (ž) Tent(ž) 3 0
  Rezultati - 14. Kolo (19:00 17/02 - 19:00 17/02)
Poštar 064 (ž) Crvena zvezda (ž) 3 1
Spartak (ž) Dinamo Azotara (ž) 2 3
Volley Star (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 1 3
Tent(ž) Klek (ž) 2 3
  Rezultati - 13. Kolo (19:00 14/02 - 19:00 14/02)
Jedinstvo (ž) Poštar 064 (ž) 3 2
Radnički Jugopetrol (ž) Spartak (ž) 3 0
Klek (ž) Volley Star (ž) 3 0
Crvena zvezda (ž) Tent(ž) 3 0
  Rezultati - 12. Kolo (20:00 10/02 - 20:00 10/02)
Dinamo Azotara (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 0 3
Volley Star (ž) Crvena zvezda (ž) 0 3
Spartak (ž) Klek (ž) 3 2
Tent(ž) Jedinstvo (ž) 2 3
  Rezultati - 11. Kolo (20:00 03/02 - 20:00 03/02)
Poštar 064 (ž) Tent(ž) 3 0
Klek (ž) Dinamo Azotara (ž) 1 3
Crvena zvezda (ž) Spartak (ž) 3 2
Jedinstvo (ž) Volley Star (ž) 3 0
  Rezultati - 10. Kolo (20:00 31/01 - 20:00 31/01)
Radnički Jugopetrol (ž) Klek (ž) 0 3
Volley Star (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
Spartak (ž) Jedinstvo (ž) 1 3
Dinamo Azotara (ž) Crvena zvezda (ž) 3 2
  Rezultati - 9. Kolo (19:00 27/01 - 19:00 27/01)
Dinamo Azotara (ž) Jedinstvo (ž) 0 3
Volley Star (ž) Tent(ž) 2 3
Spartak (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
Radnički Jugopetrol (ž) Crvena zvezda (ž) 3 2
  Rezultati - 8. Kolo (18:00 20/01 - 18:00 20/01)
Crvena zvezda (ž) Klek (ž) 3 1
Poštar 064 (ž) Dinamo Azotara (ž) 3 0
Tent(ž) Spartak (ž) 3 1
Jedinstvo (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 2
  Rezultati - 7. Kolo (18:30 17/01 - 18:30 17/01)
Dinamo Azotara (ž) Tent(ž) 3 0
Spartak (ž) Volley Star (ž) 3 0
Klek (ž) Jedinstvo (ž) 0 3
Radnički Jugopetrol (ž) Poštar 064 (ž) 0 3
  Rezultati - 6. Kolo (19:00 13/01 - 19:00 13/01)
Poštar 064 (ž) Klek (ž) 3 0
Jedinstvo (ž) Crvena zvezda (ž) 3 2
Volley Star (ž) Dinamo Azotara (ž) 0 3
Tent(ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 1
  Rezultati - 5. Kolo (20:00 22/12 - 20:00 22/12)
Radnički Jugopetrol (ž) Volley Star (ž) 3 0
Dinamo Azotara (ž) Spartak (ž) 1 3
Crvena zvezda (ž) Poštar 064 (ž) 1 3
Klek (ž) Tent(ž) 3 2
  Rezultati - 4. Kolo (18:30 16/12 - 18:30 16/12)
Tent(ž) Crvena zvezda (ž) 2 3
Poštar 064 (ž) Jedinstvo (ž) 2 3
Spartak (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 2
Volley Star (ž) Klek (ž) 0 3
  Rezultati - 3. Kolo (18:30 09/12 - 18:30 09/12)
Klek (ž) Spartak (ž) 3 1
Radnički Jugopetrol (ž) Dinamo Azotara (ž) 3 0
Jedinstvo (ž) Tent(ž) 3 0
Crvena zvezda (ž) Volley Star (ž) 3 0
  Rezultati - 2. Kolo (19:00 02/12 - 19:00 02/12)
Volley Star (ž) Jedinstvo (ž) 0 3
Tent(ž) Poštar 064 (ž) 0 3
Dinamo Azotara (ž) Klek (ž) 2 3
Spartak (ž) Crvena zvezda (ž) 2 3
  Rezultati - 1. Kolo (19:00 23/11 - 19:00 23/11)
Crvena zvezda (ž) Dinamo Azotara (ž) 3 0
Klek (ž) Radnički Jugopetrol (ž) 3 2
Poštar 064 (ž) Volley Star (ž) 3 0
Jedinstvo (ž) Spartak (ž) 3 0


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009