Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Mačevanje: Pionirsko i kadetsko prvenstvo Srbije

Prvenstvo od 24/01/2009 do 25/01/2009 Zrenjanin
Mačevanje: Pionirsko i kadetsko prvenstvo Srbije
 
   Mačevanje: Pionirsko i kadetsko prvenstvo Srbije
 
Mačevanje
Srbija Sport Vest Jevremovićeva osvojila "Memorijal Ljubomir Savić"
Srbija Sport Vest Korobejnikova osvojila titulu na 'Star kupu'
Srbija Sport Vest UB2009: Radost u našem taboru
Srbija Sport Vest Konačan spisak naših mačevalaca na Univerzijadi
Srbija Sport Vest Ekipno juniorsko prvenstvo Srbije
Srbija Sport Vest Održan međunarodni Kup 'Pobednik'
Srbija Sport Vest Međunarodni Kup 'Pobednika' u Beogradu
Srbija Sport Vest Naši mačevaoci na Univerzijadi
Srbija Sport Vest Završeno Seniorsko prvenstvo Srbije u mačevanju za 2009. godinu
Srbija Sport Vest Seniorsko prvenstvo Srbije 2009
Sve vesti Mačevanje Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Mačevanje
  2009
Srbija Sport Vest Mačevanje: Pionirsko i kadetsko prvenstvo Srbije
  2008
Srbija Sport Vest Mačevanje: Memorijalni trofej 'Ljubomir Savić'
Srbija Sport Vest Mačevanje: Trofej Princeze Jelisavete Karadordevic 2008 - mač, seniori
Srbija Sport Vest Mačevanje: Prvenstvo Beograda 2008 - pioniri
Srbija Sport Vest Mačevanje: Olimpija Kup 2008 - pioniri
Rezultati Mačevanje: Pionirsko i kadetsko prvenstvo Srbije

U subotu i nedelju, 24 i 25 januara, u Zrenjaninu, održana su pionirska i kadetska prvenstva u svim oružjima.
U pionirskim kategorijama medalje su osvojili:

Muški floret A:
1 MUC Stefan SRB OMLADINAC
2 PETROVIĆ Nikola SRB OMLADINAC
3 BUNDALO Ivan SRB OMLADINAC
3 GOLIĆ David SRB OMLADINAC

Muški floret B:
1 JEŠIĆ Petar SRB CRVENA ZVEZDA
2 PELEKSIĆ Vladimir SRB POBEDNIK
3 MILANOVIĆ Bogdan SRB ARHANGEL
3 RAJKOVIĆ Jovan SRB CRVENA ZVEZDA

Floret devojčice A:
1 BRANKOVIĆ Ljubica SRB CRVENA ZVEZDA
2 KOVAČEVIĆ Marija SRB CRVENA ZVEZDA
3 MAKSIĆ Milica SRB OMLADINAC
3 SAKIĆ Natalija SRB CRVENA ZVEZDA

Floret devojčice B:
1 PONOĆKO Ana SRB OMLADINAC
2 PELEKSIĆ Nađa SRB POBEDNIK
3 MITRIĆ Iva SRB OMLADINAC
3 SEL Ana SRB OMLADINAC

Mač dečaci A:
1 BUNDALO Ivan SRB OMLADINAC
2 PETROVIĆ Nikola SRB OMLADINAC
3 ATANACKOVIĆ Nikola SRB POBEDNIK
3 ČETIĆ Danilo SRB POBEDNIK

Mač devojčice A:
1 MAKSIĆ Milica SRB OMLADINAC
2 KARAVIDIN Branislava SRB FLEŠ
3 KUTLEŠIĆ Milica SRB POBEDNIK
3 SEL Ana SRB OMLADINAC

U kadetskoj konkurenciji medalje su osvojili:

Floret dečaci:
1 PETROVIĆ Nikola SRB OMLADINAC
2 BUNDALO Ivan SRB OMLADINAC
3 MUC Stefan SRB OMLADINAC
3 STOJANOVIĆ Filip SRB ŽELEZNIČAR

Floret devojčice:
1 BRANKOVIĆ Ljubica SRB CRVENA ZVEZDA
2 MUTAVDŽIĆ Andrea SRB OMLADINAC
3 KOVAČEVIĆ Marija SRB CRVENA ZVEZDA
3 ŠTIKLICA Sonja SRB CRVENA ZVEZDA

Mač dečaci:
1 POPOVIĆ Valentin SRB VOJVODINA
2 LEKIĆ Rade SRB NAŠA KRILA
3 PINTER Albert SRB VOJVODINA
3 STOJANOVIĆ Filip SRB ŽELEZNIČAR

Mač devojčice:
1 GREGOVIĆ Renata SRB OMLADINAC
2 KAMRAŠ Leona SRB OMLADINAC
3 MAKSIĆ Milica SRB OMLADINAC
3 NENIĆ Brana SRB VOJVODINA

Sablja dečaci:
1 MATOVIĆ Filip SRB CRVENA ZVEZDA
2 ČANKOVIĆ Ignjatije SRB BEOGRADSKI MK
3 ČERNICIN Vladimir SRB KARAĐORĐE
3 STEFANOVIĆ Milan SRB POBEDNIK

Sablja za devojčice:
1 ŠTIKLICA Sonja SRB CRVENA ZVEZDA
2 MIŠOVIĆ Sofija SRB BEOGRADSKI MK
3 GALIĆ Ivana SRB POBEDNIK
3 MILIČIĆ Anđela SRB POBEDNIK

 


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009