Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

NLB 06/07

Liga od 30/09/2006 do 21/04/2007
NLB 06/07
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 FMP 27 21 0 5 47
2 Cibona 27 20 0 6 46
3 Partizan 27 20 0 6 46
4 Hemofarm 27 18 0 8 44
5 Budućnost 26 16 0 10 42
6 Crvena Zvezda 26 15 0 11 41
7 Zadar 26 14 0 12 40
8 Helios 26 13 0 13 39
9 Olimpija 26 13 0 13 39
10 Bosna 26 10 0 16 36
11 Široki 26 9 0 17 35
12 Zagreb 26 8 0 18 34
13 Slovan 26 3 0 23 29
14 Split 26 2 0 24 28
Košarka
Srbija Sport Vest Haos i tuča u Sofiji, Partizan pregazio Levski (video)
Srbija Sport Vest Navijači namolili Pavlovića da se vrati u Patizan
Srbija Sport Vest Đorđević: Sanjamo zlato na EP!
Srbija Sport Vest EL: Zvezda odvalila Kuću Laboral (video)
Srbija Sport Vest Zvezda posle preokreta pobedila Budućnost (video)
Srbija Sport Vest ABA: Partizan izgubio i od Igokee (video)
Srbija Sport Vest EL: Zvezda na krilima Delija razbila Valensiju (video)
Srbija Sport Vest Radonjić: Uz podršku navijača srušićemo Valensiju
Srbija Sport Vest Partizan tesno poražen od Hapoela u Evrokupu (video)
Srbija Sport Vest Blažič: Svi u Arenu da pobedimo Valensiju u Evroligi
Sve vesti Košarka Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Košarka
  2009
Srbija Sport Vest Superliga Srbije 2009
Srbija Sport Vest Jadranska NLB Liga 08/09
Srbija Sport Vest Košarkaška Liga Srbije 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Superliga Srbije 2008
Srbija Sport Vest Košarkaška Liga Srbije 07/08
Srbija Sport Vest Uleb Kup 07/08
Srbija Sport Vest Evroliga 07/08
Srbija Sport Vest NBA 07/08
Srbija Sport Vest Jadranska NLB Liga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Euro Basket 07
Srbija Sport Vest New Form 2007
Srbija Sport Vest Superliga 2007
Srbija Sport Vest NLB 06/07
Srbija Sport Vest Naša Sinalco Liga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest SP 2006 - Japan
Srbija Sport Vest Sinalko Super Liga 05/06
Rezultati NLB 06/07
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - Finale (19:00 14/04 - 19:00 14/04)
FMP Partizan 83 85
Partizan FMP 94 82
  Rezultati - 1/2 Finala (18:00 28/03 - 18:00 28/03)
FMP Hemofarm 77 73
Cibona Partizan 81 87
Cibona Partizan 76 69
Partizan Cibona 85 76
Hemofarm FMP 83 87
  Rezultati - 26. Kolo (19:00 24/03 - 19:00 24/03)
Slovan Cibona 82 87
Bosna Široki 87 80
Zagreb Olimpija 72 82
Partizan Zadar 90 71
FMP Helios 85 80
Budućnost Hemofarm 77 66
Split Crvena Zvezda 84 88
  Rezultati - 25. Kolo (21:00 16/03 - 21:00 16/03)
Olimpija FMP 59 77
Široki Partizan 89 85
Cibona Zagreb 92 87
Crvena Zvezda Bosna 93 84
Hemofarm Slovan 92 76
Helios Split 92 62
Zadar Budućnost 80 47
  Rezultati - 24. Kolo (17:00 11/03 - 17:00 11/03)
Budućnost Široki 86 73
Split Olimpija 67 91
Slovan Zadar 91 86
Crvena Zvezda Helios 96 91
Zagreb Hemofarm 72 91
Bosna Partizan 76 97
FMP Cibona 81 74
  Rezultati - 23. Kolo (17:00 04/03 - 17:00 04/03)
Helios Bosna 91 81
Zadar Zagreb 98 80
Olimpija Crvena Zvezda 88 82
Široki Slovan 95 85
Cibona Split 106 66
Partizan Budućnost 81 79
Hemofarm FMP 92 96
  Rezultati - 22. Kolo (18:30 23/02 - 18:30 23/02)
FMP Zadar 105 84
Bosna Budućnost 85 80
Split Hemofarm 51 89
Slovan Partizan 69 97
Crvena Zvezda Cibona 93 89
Zagreb Široki 74 62
Olimpija Helios 59 64
  Rezultati - 21. Kolo (19:00 18/02 - 19:00 18/02)
Hemofarm Crvena Zvezda 95 90
Budućnost Slovan 84 74
Zadar Split 102 81
Olimpija Bosna 93 68
Široki FMP 76 82
Cibona Helios 85 75
Partizan Zagreb 90 73
  Rezultati - 20. Kolo (19:00 20/01 - 19:00 20/01)
Split Široki 70 83
Bosna Slovan 90 72
Crvena Zvezda Zadar 108 90
Zagreb Budućnost 88 97
Helios Hemofarm 78 88
Partizan FMP 100 89
Olimpija Cibona 91 69
  Rezultati - 19. Kolo (18:00 27/01 - 18:00 27/01)
Cibona Bosna 96 91
Partizan Split 111 81
Hemofarm Olimpija 78 76
Budućnost FMP 81 85
Zadar Helios 83 85
Slovan Zagreb 77 90
Široki Crvena Zvezda 76 85
  Rezultati - 18. Kolo (18:00 03/02 - 18:00 03/02)
FMP Slovan 108 95
Olimpija Zadar 89 79
Split Budućnost 77 86
Cibona Hemofarm 97 92
Crvena Zvezda Partizan 76 88
Helios Široki 81 71
Bosna Zagreb 85 80
  Rezultati - 17. Kolo (20:00 13/01 - 20:00 13/01)
Helios Partizan 79 76
Zagreb FMP 68 82
Hemofarm Bosna 103 82
Budućnost Crvena Zvezda 89 88
Zadar Cibona 76 82
Široki Olimpija 98 97
Slovan Split 80 79
  Rezultati - 16. Kolo (19:00 06/01 - 19:00 06/01)
Helios Budućnost 94 96
Bosna FMP 76 91
Olimpija Partizan 76 90
Crvena Zvezda Slovan 102 78
Hemofarm Zadar 91 86
Split Zagreb 73 102
Cibona Široki 97 58
  Rezultati - 15. Kolo (17:00 23/12 - 17:00 23/12)
Slovan Helios 69 83
Partizan Cibona 82 71
FMP Split 93 77
Zagreb Crvena Zvezda 81 97
Zadar Bosna 100 88
Široki Hemofarm 69 83
Budućnost Olimpija 74 67
  Rezultati - 14. Kolo (17:00 16/12 - 17:00 16/12)
Bosna Split 84 64
Hemofarm Partizan 70 72
Cibona Budućnost 89 84
Crvena Zvezda FMP 95 90
Zadar Široki 79 74
Helios Zagreb 75 83
Olimpija Slovan 91 70
  Rezultati - 13. Kolo (20:00 09/12 - 20:00 09/12)
Cibona Slovan 100 81
Široki Bosna 90 87
Olimpija Zagreb 87 76
Zadar Partizan 92 86
Helios FMP 92 96
Hemofarm Budućnost 69 76
Crvena Zvezda Split 88 79
  Rezultati - 12. Kolo (18:00 03/12 - 18:00 03/12)
FMP Olimpija 112 108
Partizan Široki 86 73
Zagreb Cibona 87 91
Bosna Crvena Zvezda 94 81
Slovan Hemofarm 63 83
Split Helios 75 80
Budućnost Zadar 84 85
  Rezultati - 11. Kolo (20:00 25/11 - 20:00 25/11)
Široki Budućnost 58 85
Olimpija Split 85 71
Zadar Slovan 87 74
Helios Crvena Zvezda 93 92
Hemofarm Zagreb 80 77
Partizan Bosna 90 85
Cibona FMP 82 72
  Rezultati - 10. Kolo (17:00 18/11 - 17:00 18/11)
Bosna Helios 99 93
Zagreb Zadar 86 98
Crvena Zvezda Olimpija 110 92
Slovan Široki 80 86
Split Cibona 85 98
Budućnost Partizan 73 68
FMP Hemofarm 85 80
  Rezultati - 9. Kolo (18:00 11/11 - 18:00 11/11)
Zadar FMP 86 67
Budućnost Bosna 101 79
Hemofarm Split 85 76
Partizan Slovan 82 55
Cibona Crvena Zvezda 83 70
Široki Zagreb 91 84
Helios Olimpija 73 69
  Rezultati - 8. Kolo (16:30 04/11 - 16:30 04/11)
Crvena Zvezda Hemofarm 78 86
Slovan Budućnost 70 77
Split Zadar 67 90
Bosna Olimpija 69 78
FMP Široki 85 83
Helios Cibona 70 76
Zagreb Partizan 57 63
  Rezultati - 7. Kolo (20:00 27/10 - 20:00 27/10)
Budućnost Zagreb 69 62
Hemofarm Helios 70 72
FMP Partizan 81 65
Cibona Olimpija 86 83
Široki Split 90 79
Slovan Bosna 71 80
Zadar Crvena Zvezda 86 83
  Rezultati - 6. Kolo (17:00 21/10 - 17:00 21/10)
Bosna Cibona 88 83
Split Partizan 76 86
Olimpija Hemofarm 68 73
FMP Budućnost 88 83
Helios Zadar 83 76
Zagreb Slovan 65 60
Crvena Zvezda Široki 98 69
  Rezultati - 5. Kolo (16:30 14/10 - 16:30 14/10)
Partizan Crvena Zvezda 93 80
Široki Helios 89 73
Zagreb Bosna 75 66
Zadar Olimpija 82 76
Slovan FMP 71 68
Hemofarm Cibona 86 72
Budućnost Split 75 64
  Rezultati - 4. Kolo (20:00 10/10 - 20:00 10/10)
Cibona Zadar 80 70
FMP Zagreb 75 58
Olimpija Široki 73 67
Partizan Helios 81 67
Crvena Zvezda Budućnost 95 81
Bosna Hemofarm 76 101
Split Slovan 85 82
  Rezultati - 3. Kolo (18:00 07/10 - 18:00 07/10)
Zagreb Split 90 82
Široki Cibona 63 78
Slovan Crvena Zvezda 63 84
Zadar Hemofarm 71 77
Budućnost Helios 69 65
FMP Bosna 87 68
Partizan Olimpija 84 70
  Rezultati - 2. Kolo (17:00 03/10 - 17:00 03/10)
Bosna Zadar 87 76
Helios Slovan 82 62
Hemofarm Široki 63 52
Crvena Zvezda Zagreb 79 74
Cibona Partizan 82 64
Split FMP 72 81
Olimpija Budućnost 91 85
  Rezultati - 1. Kolo (19:00 30/09 - 19:00 30/09)
Zagreb Helios 78 63
Partizan Hemofarm 80 49
Slovan Olimpija 71 75
FMP Crvena Zvezda 95 94
Budućnost Cibona 68 77
Split Bosna 85 81
Široki Zadar 88 91


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009