Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Uleb Kup 07/08

Liga od 06/02/2008 do 22/02/2008
Uleb Kup 07/08
 
   Uleb Kup 07/08
Uleb kup 2007/2008










Tabela: Regularan deo sezone










Grupa A W L Pts + Pts - Total Pts.
DKV Joventut 9 1 913 675 238
Turk Telekom 9 1 920 831 89
KK Bosna 4 6 860 880 -20
Siauliai 4 6 781 826 -45
Alba Berlin 4 6 790 815 -25
Guildford Heat 0 10 689 926 -237






Grupa B W L Pts + Pts - Total Pts.
Besiktas Cola Turka 10 0 823 704 119
BK Ventspils 6 4 829 765 64
Köln 99ers 6 4 792 808 -16
Elan Chalon 5 5 807 795 12
FMP 3 7 752 779 -27
Ovarense Aerosoles 0 10 760 912 -152






Grupa C W L Pts + Pts - Total Pts.
Akasvayu Girona 7 3 846 747 99
Galatasaray Cafe Crown 7 3 805 725 80
BC Hemofarm Stada 6 4 822 813 9
CSU Asesoft 4 6 758 763 -5
Spirou Charleroi 4 6 718 747 -29
Hanzevast Capitals 2 8 761 915 -154






Grupa D W L Pts + Pts - Total Pts.
Pamesa Valencia 8 2 798 730 68
Khimki 8 2 849 790 59
Azovmash Mariupol 6 4 791 796 -5
SLUC Nancy 4 6 796 794 2
Anwil Wloclawek 4 6 751 783 -32
D. Bank Skyliners 0 10 700 792 -92






Grupa E W L Pts + Pts - Total Pts.
Triumph Lyubertsy 8 2 792 686 106
KK Buducnost 7 3 781 709 72
Swans Gmunden 5 5 748 763 -15
Antwerp Giants 4 6 754 791 -37
Benetton Fribourg 3 7 737 808 -71
Hapoel Galil Elyon 3 7 784 839 -55






Grupa F W L Pts + Pts - Total Pts.
Dynamo Moscow 8 2 913 809 104
Telindus Oostende 6 4 833 812 21
Red Star 6 4 839 848 -9
CEZ Nymburk 5 5 825 802 23
Beghelli Bologna 4 6 758 778 -20
Panellinios GS 1 9 722 841 -119






Grupa G W L Pts + Pts - Total Pts.
Kalise Gran Canaria 8 2 820 752 68
Asvel Basket 6 4 864 809 55
Panionios On Telecoms 5 5 822 818 4
ASCO Slask Wroclaw 5 5 785 760 25
Ludwigsburg 3 7 811 852 -41
BC Kalev/Cramo 3 7 727 838 -111






Grupa H W L Pts + Pts - Total Pts.
Benetton Tamoil 7 3 833 762 71
BC Kyiv 7 3 802 735 67
Lukoil Academic 6 4 886 811 75
Artland Dragons 5 5 723 793 -70
ASK Riga 3 7 723 728 -5
Pau-Orthez 2 8 692 830 -138






Grupa I W L Pts + Pts - Total Pts.
PGE Turów Zgorzelec 8 2 743 695 48
Zadar 6 4 850 761 89
Unics Kazan 5 5 799 732 67
Hapoel Jerusalem 5 5 820 856 -36
EiffelTowers Den Bosch 3 7 788 863 -75
Strasbourg 3 7 688 781 -93
 
Košarka
Srbija Sport Vest Haos i tuča u Sofiji, Partizan pregazio Levski (video)
Srbija Sport Vest Navijači namolili Pavlovića da se vrati u Patizan
Srbija Sport Vest Đorđević: Sanjamo zlato na EP!
Srbija Sport Vest EL: Zvezda odvalila Kuću Laboral (video)
Srbija Sport Vest Zvezda posle preokreta pobedila Budućnost (video)
Srbija Sport Vest ABA: Partizan izgubio i od Igokee (video)
Srbija Sport Vest EL: Zvezda na krilima Delija razbila Valensiju (video)
Srbija Sport Vest Radonjić: Uz podršku navijača srušićemo Valensiju
Srbija Sport Vest Partizan tesno poražen od Hapoela u Evrokupu (video)
Srbija Sport Vest Blažič: Svi u Arenu da pobedimo Valensiju u Evroligi
Sve vesti Košarka Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Košarka
  2009
Srbija Sport Vest Superliga Srbije 2009
Srbija Sport Vest Jadranska NLB Liga 08/09
Srbija Sport Vest Košarkaška Liga Srbije 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Superliga Srbije 2008
Srbija Sport Vest Košarkaška Liga Srbije 07/08
Srbija Sport Vest Uleb Kup 07/08
Srbija Sport Vest Evroliga 07/08
Srbija Sport Vest NBA 07/08
Srbija Sport Vest Jadranska NLB Liga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Euro Basket 07
Srbija Sport Vest New Form 2007
Srbija Sport Vest Superliga 2007
Srbija Sport Vest NLB 06/07
Srbija Sport Vest Naša Sinalco Liga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest SP 2006 - Japan
Srbija Sport Vest Sinalko Super Liga 05/06
Rezultati Uleb Kup 07/08
Uleb Kup 2007/2008






Rezultati: Regularan deo sezone






Domaći Gosti Rez. Domaći Rez. Gosti
10. kolo


CEZ Nymburk Dynamo Moscow 83 88
Panellinios GS Beghelli Bologna 67 85
Red Star Telindus Oostende 86 100
Siauliai DKV Joventut 51 89
KK Bosna Alba Berlin 91 76
Turk Telekom Guildford Heat 92 73
BK Ventspils FMP 77 64
Pamesa Valencia Khimki 63 60
Köln 99ers Ovarense Aerosoles 97 90
Besiktas Cola Turka Elan Chalon 78 55
BC Hemofarm Stada Galatasaray Cafe Crown 77 84
CSU Asesoft Akasvayu Girona 78 68
Anwil Wloclawek SLUC Nancy 85 63
D. Bank Skyliners Azovmash Mariupol 63 72
Spirou Charleroi Hanzevast Capitals 85 76
Benetton Fribourg Hapoel Galil Elyon 84 101
KK Buducnost Swans Gmunden 86 60
Unics Kazan EiffelTowers Den Bosch 68 50
Hapoel Jerusalem PGE Turów Zgorzelec 89 74
Lukoil Academic Pau Orthez 106 89
ASK Riga Benetton Tamoil 80 83
Artland Dragons BC Kyiv 71 69
Kalise Gran Canaria Asvel Basket 89 83
ASCO Slask Wroclaw BC Kalev/Cramo 84 65
Antwerp Giants Triumph Lyubertsy 82 74
Panionios On Telecoms Ludwigsburg 86 95
Strasbourg Zadar 74 83
9. kolo


Asvel Basket ASCO Slask Wroclaw 84 72
Azovmash Mariupol Pamesa Valencia 73 74
Alba Berlin Turk Telekom 73 81
Elan Chalon BK Ventspils 97 89
EiffelTowers Den Bosch Strasbourg 83 60
Dynamo Moscow Panellinios GS 107 73
Triumph Lyubertsy Benetton Fribourg 76 61
Hapoel Galil Elyon KK Buducnost 82 81
Beghelli Bologna Red Star 76 77
Galatasaray Cafe Crown CSU Asesoft 72 64
Akasvayu Girona Spirou Charleroi 92 72
Swans Gmunden Antwerp Giants 80 69
Hanzevast Capitals BC Hemofarm Stada 94 85
Guildford Heat Siauliai 76 86
DKV Joventut KK Bosna 83 66
Khimki Anwil Wloclawek 90 63
BC Kyiv Lukoil Academic 85 84
Ludwigsburg BC Kalev/Cramo 87 62
SLUC Nancy D. Bank Skyliners 84 78
Panionios On Telecoms Kalise Gran Canaria 74 79
Telindus Oostende CEZ Nymburk 83 81
Ovarense Aerosoles Besiktas Cola Turka 80 94
Pau Orthez ASK Riga 68 66
Benetton Tamoil Artland Dragons 82 64
Zadar Hapoel Jerusalem 103 75
FMP Köln 99ers 75 65
PGE Turów Zgorzelec Unics Kazan 73 68
8. kolo


Unics Kazan Hapoel Jerusalem 98 45
Triumph Lyubertsy Swans Gmunden 78 73
Azovmash Mariupol SLUC Nancy 76 62
Lukoil Academic Benetton Tamoil 90 93
Red Star Dynamo Moscow 98 104
Panellinios GS CEZ Nymburk 77 86
Besiktas Cola Turka FMP 77 76
CSU Asesoft BC Hemofarm Stada 72 83
ASK Riga Artland Dragons 70 60
Zadar EiffelTowers Den Bosch 84 65
Hanzevast Capitals Akasvayu Girona 91 105
Köln 99ers BK Ventspils 84 78
Spirou Charleroi Galatasaray Cafe Crown 64 62
Anwil Wloclawek Pamesa Valencia 77 70
Guildford Heat Alba Berlin 71 80
Elan Chalon Ovarense Aerosoles 88 68
D. Bank Skyliners Khimki 67 72
Strasbourg PGE Turów Zgorzelec 61 64
Kalise Gran Canaria BC Kalev/Cramo 80 75
Antwerp Giants Hapoel Galil Elyon 78 77
Ludwigsburg ASCO Slask Wroclaw 81 70
Asvel Basket Panionios On Telecoms 87 89
KK Buducnost Benetton Fribourg 74 63
Pau Orthez BC Kyiv 63 73
Turk Telekom DKV Joventut 96 94
KK Bosna Siauliai 88 77
Telindus Oostende Beghelli Bologna 81 73
7. kolo


Unics Kazan Strasbourg 94 57
Khimki Azovmash Mariupol 100 102
DKV Joventut Guildford Heat 116 53
BC Kalev/Cramo Asvel Basket 63 91
Siauliai Alba Berlin 71 51
BC Hemofarm Stada Akasvayu Girona 97 93
Anwil Wloclawek D. Bank Skyliners 87 64
FMP Elan Chalon 60 72
BK Ventspils Ovarense Aerosoles 92 67
CSU Asesoft Spirou Charleroi 80 71
CEZ Nymburk Beghelli Bologna 82 70
Galatasaray Cafe Crown Hanzevast Capitals 101 67
Panellinios GS Red Star 81 83
PGE Turów Zgorzelec Zadar 77 72
Dynamo Moscow Telindus Oostende 104 84
Köln 99ers Besiktas Cola Turka 62 73
Artland Dragons Lukoil Academic 76 91
Benetton Fribourg Swans Gmunden 66 88
Hapoel Jerusalem EiffelTowers Den Bosch 112 97
Hapoel Galil Elyon Triumph Lyubertsy 73 82
KK Bosna Turk Telekom 80 85
Benetton Tamoil Pau Orthez 88 60
Ludwigsburg Kalise Gran Canaria 71 90
KK Buducnost Antwerp Giants 76 65
ASCO Slask Wroclaw Panionios On Telecoms 92 94
Pamesa Valencia SLUC Nancy 93 92
ASK Riga BC Kyiv 72 81
6. kolo


Lukoil Academic ASK Riga 93 77
Azovmash Mariupol Anwil Wloclawek 89 83
Triumph Lyubertsy KK Buducnost 75 65
Besiktas Cola Turka BK Ventspils 84 77
Panionios On Telecoms BC Kalev/Cramo 90 66
Turk Telekom Siauliai 102 99
BC Kyiv Benetton Tamoil 73 89
Alba Berlin DKV Joventut 65 80
Swans Gmunden Hapoel Galil Elyon 90 83
Zadar Unics Kazan 76 64
Hanzevast Capitals CSU Asesoft 81 95
Spirou Charleroi BC Hemofarm Stada 64 78
EiffelTowers Den Bosch PGE Turów Zgorzelec 70 77
Guildford Heat KK Bosna 85 98
D. Bank Skyliners Pamesa Valencia 68 76
Strasbourg Hapoel Jerusalem 81 72
Akasvayu Girona Galatasaray Cafe Crown 89 78
Antwerp Giants Benetton Fribourg 58 50
Asvel Basket Ludwigsburg 81 74
Telindus Oostende Panellinios GS 83 71
Pau Orthez Artland Dragons 61 79
Kalise Gran Canaria ASCO Slask Wroclaw 82 71
Elan Chalon Köln 99ers 81 87
SLUC Nancy Khimki 77 80
Beghelli Bologna Dynamo Moscow 81 62
Ovarense Aerosoles FMP 70 80
Red Star CEZ Nymburk 74 96
5. kolo


BC Kalev/Cramo ASCO Slask Wroclaw 61 79
FMP BK Ventspils 70 76
Khimki Pamesa Valencia 81 78
Azovmash Mariupol D. Bank Skyliners 84 80
Dynamo Moscow CEZ Nymburk 94 83
Triumph Lyubertsy Antwerp Giants 88 67
PGE Turów Zgorzelec Hapoel Jerusalem 78 68
Galatasaray Cafe Crown BC Hemofarm Stada 86 71
BC Kyiv Artland Dragons 87 66
Zadar Strasbourg 94 65
Hapoel Galil Elyon Benetton Fribourg 65 85
EiffelTowers Den Bosch Unics Kazan 79 108
Hanzevast Capitals Spirou Charleroi 79 73
Swans Gmunden KK Buducnost 72 79
Asvel Basket Kalise Gran Canaria 94 86
DKV Joventut Siauliai 90 65
Akasvayu Girona CSU Asesoft 73 65
SLUC Nancy Anwil Wloclawek 92 66
Elan Chalon Besiktas Cola Turka 64 73
Beghelli Bologna Panellinios GS 83 59
Telindus Oostende Red Star 72 73
Benetton Tamoil ASK Riga 73 63
Alba Berlin KK Bosna 141 127
Guildford Heat Turk Telekom 67 107
Ovarense Aerosoles Köln 99ers 78 81
Ludwigsburg Panionios On Telecoms 77 85
Pau Orthez Lukoil Academic 73 78
4. kolo


Unics Kazan PGE Turów Zgorzelec 75 80
Lukoil Academic BC Kyiv 95 87
Siauliai Guildford Heat 87 72
BC Kalev/Cramo Ludwigsburg 92 88
Hapoel Jerusalem Zadar 84 83
Red Star Beghelli Bologna 99 66
Turk Telekom Alba Berlin 82 71
BC Hemofarm Stada Hanzevast Capitals 102 77
CEZ Nymburk Telindus Oostende 81 75
Besiktas Cola Turka Ovarense Aerosoles 100 74
Panellinios GS Dynamo Moscow 76 83
BK Ventspils Elan Chalon 81 71
Anwil Wloclawek Khimki 99 102
ASK Riga Pau Orthez 80 60
D. Bank Skyliners SLUC Nancy 83 84
ASCO Slask Wroclaw Asvel Basket 78 65
Artland Dragons Benetton Tamoil 84 79
Benetton Fribourg Triumph Lyubertsy 78 77
Spirou Charleroi Akasvayu Girona 71 74
Köln 99ers FMP 89 82
KK Bosna DKV Joventut 68 85
Antwerp Giants Swans Gmunden 74 68
Pamesa Valencia Azovmash Mariupol 95 77
Strasbourg EiffelTowers Den Bosch 97 85
KK Buducnost Hapoel Galil Elyon 93 68
Kalise Gran Canaria Panionios On Telecoms 82 73
CSU Asesoft Galatasaray Cafe Crown 81 83
3. kolo


Khimki D. Bank Skyliners 81 69
Siauliai KK Bosna 85 76
BC Kalev/Cramo Kalise Gran Canaria 67 80
BC Hemofarm Stada CSU Asesoft 95 85
FMP Besiktas Cola Turka 77 78
Dynamo Moscow Red Star 97 76
CEZ Nymburk Panellinios GS 75 65
PGE Turów Zgorzelec Strasbourg 66 42
BK Ventspils Köln 99ers 88 73
Panionios On Telecoms Asvel Basket 91 98
Galatasaray Cafe Crown Spirou Charleroi 75 83
ASCO Slask Wroclaw Ludwigsburg 107 93
BC Kyiv Pau Orthez 91 55
Hapoel Jerusalem Unics Kazan 107 68
Alba Berlin Guildford Heat 81 63
Artland Dragons ASK Riga 73 71
EiffelTowers Den Bosch Zadar 93 83
Benetton Tamoil Lukoil Academic 89 82
DKV Joventut Turk Telekom 102 83
Akasvayu Girona Hanzevast Capitals 96 63
Hapoel Galil Elyon Antwerp Giants 93 83
Pamesa Valencia Anwil Wloclawek 78 58
Beghelli Bologna Telindus Oostende 76 89
Benetton Fribourg KK Buducnost 73 82
Swans Gmunden Triumph Lyubertsy 53 83
Ovarense Aerosoles Elan Chalon 86 99
SLUC Nancy Azovmash Mariupol 80 57
2. kolo


Turk Telekom KK Bosna 95 82
Besiktas Cola Turka Köln 99ers 79 60
Lukoil Academic Artland Dragons 109 65
Panionios On Telecoms ASCO Slask Wroclaw 72 61
BC Kyiv ASK Riga 79 67
EiffelTowers Den Bosch Hapoel Jerusalem 101 94
Alba Berlin Siauliai 85 70
Guildford Heat DKV Joventut 61 95
Elan Chalon FMP 96 79
Akasvayu Girona BC Hemofarm Stada 87 61
Hanzevast Capitals Galatasaray Cafe Crown 60 93
Spirou Charleroi CSU Asesoft 64 58
Ovarense Aerosoles BK Ventspils 68 92
Strasbourg Unics Kazan 78 66
SLUC Nancy Pamesa Valencia 81 86
D. Bank Skyliners Anwil Wloclawek 65 67
Swans Gmunden Benetton Fribourg 85 71
Triumph Lyubertsy Hapoel Galil Elyon 84 68
Antwerp Giants KK Buducnost 76 79
Beghelli Bologna CEZ Nymburk 82 71
Telindus Oostende Dynamo Moscow 89 83
Red Star Panellinios GS 79 69
Pau Orthez Benetton Tamoil 89 84
Kalise Gran Canaria Ludwigsburg 89 73
Zadar PGE Turów Zgorzelec 85 74
Asvel Basket BC Kalev/Cramo 91 95
Azovmash Mariupol Khimki 91 93
1. kolo


ASK Riga Lukoil Academic 77 58
Unics Kazan Zadar 90 87
Galatasaray Cafe Crown Akasvayu Girona 71 69
BC Hemofarm Stada Spirou Charleroi 73 71
Siauliai Turk Telekom 90 97
BC Kalev/Cramo Panionios On Telecoms 81 68
Hapoel Jerusalem Strasbourg 74 73
PGE Turów Zgorzelec EiffelTowers Den Bosch 80 65
BK Ventspils Besiktas Cola Turka 79 87
FMP Ovarense Aerosoles 89 79
ASCO Slask Wroclaw Kalise Gran Canaria 71 63
CSU Asesoft Hanzevast Capitals 80 73
Khimki SLUC Nancy 90 81
Köln 99ers Elan Chalon 94 84
Artland Dragons Pau Orthez 85 74
Ludwigsburg Asvel Basket 72 90
KK Bosna Guildford Heat 84 68
DKV Joventut Alba Berlin 79 67
Benetton Tamoil BC Kyiv 73 77
Hapoel Galil Elyon Swans Gmunden 74 79
Panellinios GS Telindus Oostende 84 77
CEZ Nymburk Red Star 87 94
KK Buducnost Triumph Lyubertsy 66 75
Dynamo Moscow Beghelli Bologna 91 66
Benetton Fribourg Antwerp Giants 106 102
Pamesa Valencia D. Bank Skyliners 85 63
Anwil Wloclawek Azovmash Mariupol 66 70
 


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009