Tri medalje za srpski kajak na SP u Moskvi
Nike
Srpski kajakaši Nebojša Grujić i Marko Novaković novi su svetski šampioni u disciplini K2 na 200 metara!
Kajakaški Savez Srbije
Dragosavljević prvak Evrope, sestre Moldovan bronzane
@picture_caption Kajakaš iz Srbije Marko Dragosavljević osvojio je zlatnu medalju u disciplini K1 na 200 matera na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, dok su Olivera i Nikolina Moldovan osvojile bronzu na 500 metara.
Dve srebrne medalje za Srbiju sa Svetskom kupu u kajaku
@picture_caption Kajakašice Srbije, sestre Nikolina i Olivera Moldovan osvojile su srebrnu medalju u disciplini K-2 200 metara, na Svetskom kupu u Milanu, a kajakaši Simo Boltić i Vladimir Torubarov srebrnu medalju u disciplini K-2 500 metara.
EP: Antonija Nađ osvojila srebro
@picture_caption Reprezentativka Srbije u kajaku Antonija Nađ osvojila je srebrnu medalju na prvenstvu Evrope u Beogradu u disciplini kajak jednosed na 1.000 metara
Otvoreno EP u kajaku i kanu na Adi Ciganliji
@picture_caption Svečanom ceremonijom na beogradskoj Adi Ciganliji u četvrtak je otvoreno seniorsko Evropsko prvenstvo u kajaku i kanuu, koje će trajati do 19. juna

Kod kajakaša pronađena nedozvoljena supstanca
@picture_caption Antidoping agencija Republike Srbije saopštila je u sredu da je u uzorku urina kajakaša Dejana Pajića uzetom na Prvenstvu Srbije pronađeno prisustvo supstance 4-metil-2-heksamin