Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Meridijan Superliga 07/08

Liga od 11/08/2007 do 30/05/2008
Meridijan Superliga 07/08
 
Tabela
Poz Klub Odig Pob Ner Izg Bod
1 Partizan 33 24 8 1 80
2 Crvena zvezda 33 21 12 0 75
3 Vojvodina 33 18 8 7 62
4 Borac(Ča) 33 12 10 11 46
5 Napredak 33 11 8 14 41
6 Čukarički Stankom 33 10 10 13 40
7 Mladost (L) 33 8 14 11 38
8 Hajduk 33 8 13 12 37
9 OFK Beograd 33 9 9 15 36
10 Smederevo 33 10 6 17 36
11 Banat 33 6 10 17 28
0 Bežanija 33 5 4 24 19
Fudbal
Srbija Sport Vest Zlatan doneo remi u Podgorici, Slovenija pala na Vembliju (video)
Srbija Sport Vest Dik Advokat podneo ostavku
Srbija Sport Vest Zvezda dobila Udineze na oproštaju Dekija Stankovića (video)
Srbija Sport Vest Roberto Manćini ponovo na klupi Intera
Srbija Sport Vest Matić: Moramo da krenemo od nule! (video)
Srbija Sport Vest Bane: Ovako više ne može!
Srbija Sport Vest Potop: Srbija izgubila od Danske, Advokat najavio ostavku (video)
Srbija Sport Vest Deki se oprašta na Marakani: Zvezda - Udineze
Srbija Sport Vest Partizan u derbiju savladao Vojvodinu za prvo mesto (video)
Srbija Sport Vest Crvena zvezda vratila Radu za poraz u Kupu (video)
Sve vesti Fudbal Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Fudbal
  2011
Srbija Sport Vest Španska Primera 10/11
Srbija Sport Vest Italija Serija A 10/11
Srbija Sport Vest Nemačka Bundes Liga 10/11
Srbija Sport Vest Engleska Premier Liga 10/11
  2010
Srbija Sport Vest Svetsko Prvenstvo 2010 Južna Afrika
Srbija Sport Vest Jelen Super Liga 09/10
Srbija Sport Vest Italija Serija A 09/10
Srbija Sport Vest Engleska Premier Liga 09/10
Srbija Sport Vest Španska Primera 09/10
Srbija Sport Vest Nemačka Bundes Liga 09/10
  2009
Srbija Sport Vest Poslovna Liga 08/09
Srbija Sport Vest Jelen Super Liga 08/09
  2008
Srbija Sport Vest Liga Banaka 08/09
Srbija Sport Vest EURO 2008
Srbija Sport Vest Poslovna Liga 08
Srbija Sport Vest Liga banaka VI-2008
Srbija Sport Vest Meridijan Superliga 07/08
  2007
Srbija Sport Vest Plej - aut 2007
Srbija Sport Vest Plej - of 2007
Srbija Sport Vest Meridian Superliga 06/07
  2006
Srbija Sport Vest SCG 2005/2006
Srbija Sport Vest SP 2006 - Nemačka
  2005
Srbija Sport Vest SCG 2004/2005
  2004
Srbija Sport Vest SCG 2003/2004
  2003
Srbija Sport Vest SCG 2002/2003
  2002
Srbija Sport Vest YUG 2001/2002
  2001
Srbija Sport Vest YUG 2000/2001
  2000
Srbija Sport Vest YUG 1999/2000
  1999
Srbija Sport Vest YUG 1998/1999
  1998
Srbija Sport Vest YUG 1997/1998
  1997
Srbija Sport Vest YUG 1996/1997
  1996
Srbija Sport Vest YUG 1995/1996
Rezultati Meridijan Superliga 07/08
Domaci Gosti Rez.Dom. Rez.Gost.
  Rezultati - 33. Kolo (17:00 25/05 - 17:00 25/05)
Hajduk Crvena zvezda 1 1
Smederevo Čukarički Stankom 1 0
Mladost (L) Bežanija 2 0
Napredak Partizan 0 1
Banat Borac(Ča) 0 1
OFK Beograd Vojvodina 2 0
  Rezultati - 32. Kolo (17:00 17/05 - 17:00 17/05)
Čukarički Stankom Mladost (L) 3 0
Crvena zvezda OFK Beograd 1 0
Bežanija Napredak 0 1
Partizan Hajduk 1 0
Vojvodina Banat 4 1
Borac(Ča) Smederevo 1 0
  Rezultati - 31. Kolo (17:00 14/05 - 17:00 14/05)
OFK Beograd Partizan 1 3
Mladost (L) Borac(Ča) 2 1
Smederevo Vojvodina 1 2
Hajduk Napredak 2 0
Banat Crvena zvezda 1 2
Čukarički Stankom Bežanija 1 0
  Rezultati - 30. Kolo (17:00 10/05 - 17:00 10/05)
Napredak OFK Beograd 1 0
Crvena zvezda Smederevo 4 3
Bežanija Hajduk 0 1
Vojvodina Mladost (L) 2 0
Partizan Banat 3 1
Borac(Ča) Čukarički Stankom 2 1
  Rezultati - 29. Kolo (16:30 03/05 - 16:30 03/05)
Mladost (L) Crvena zvezda 0 1
OFK Beograd Hajduk 1 1
Borac(Ča) Bežanija 2 0
Čukarički Stankom Vojvodina 1 3
Smederevo Partizan 0 1
Banat Napredak 0 4
  Rezultati - 28. Kolo ( 30/04 - 30/04)
Napredak Smederevo 1 0
Crvena zvezda Čukarički Stankom 1 0
Vojvodina Borac(Ča) 5 0
Bežanija OFK Beograd 2 2
Partizan Mladost (L) 2 0
Hajduk Banat 0 0
  Rezultati - 27. Kolo (16:00 26/04 - 16:00 26/04)
Borac(Ča) Crvena zvezda 0 2
Banat OFK Beograd 1 2
Čukarički Stankom Partizan 0 1
Mladost (L) Napredak 0 0
Vojvodina Bežanija 3 2
Smederevo Hajduk 0 0
  Rezultati - 26. Kolo (14:00 19/04 - 14:00 19/04)
Napredak Čukarički Stankom 2 0
Hajduk Mladost (L) 0 0
Crvena zvezda Vojvodina 5 1
OFK Beograd Smederevo 2 1
Partizan Borac(Ča) 1 0
Bežanija Banat 3 3
  Rezultati - 25. Kolo (17:47 12/04 - 17:47 12/04)
Borac(Ča) Napredak 1 1
Crvena zvezda Bežanija 4 1
Čukarički Stankom Hajduk 0 1
Mladost (L) OFK Beograd 3 1
Vojvodina Partizan 1 1
Smederevo Banat 1 1
  Rezultati - 24. Kolo (17:44 12/04 - 17:44 12/04)
Hajduk Borac(Ča) 1 1
Bežanija Smederevo 1 2
Napredak Vojvodina 1 0
Banat Mladost (L) 2 2
Partizan Crvena zvezda 1 1
OFK Beograd Čukarički Stankom 1 1
  Rezultati - 23. Kolo (15:00 02/04 - 15:00 02/04)
Vojvodina Hajduk 4 1
Crvena zvezda Napredak 5 0
Borac(Ča) OFK Beograd 0 0
Čukarički Stankom Banat 2 0
Partizan Bežanija 2 2
Mladost (L) Smederevo 0 1
  Rezultati - 22. Kolo (14:00 29/03 - 14:00 29/03)
Crvena zvezda Mladost (L) 2 2
Smederevo Napredak 1 1
Bežanija Banat 6 2
Borac(Ča) Partizan 0 1
Čukarički Stankom Vojvodina 1 0
Hajduk OFK Beograd 1 0
  Rezultati - 21. Kolo (14:00 22/03 - 14:00 22/03)
Banat Hajduk 1 2
OFK Beograd Smederevo 1 2
Vojvodina Borac(Ča) 1 2
Mladost (L) Čukarički Stankom 2 1
Napredak Crvena zvezda 0 1
Partizan Bežanija 2 0
  Rezultati - 20. Kolo (14:00 15/03 - 14:00 15/03)
Bežanija Vojvodina 0 1
Smederevo Banat 0 1
Hajduk Partizan 0 1
Crvena zvezda OFK Beograd 2 0
Mladost (L) Napredak 1 1
Čukarički Stankom Borac(Ča) 0 0
  Rezultati - 19. Kolo (13:30 08/03 - 13:30 08/03)
Partizan Smederevo 1 0
Banat Crvena zvezda 2 2
Borac(Ča) Bežanija 4 1
OFK Beograd Mladost (L) 1 1
Vojvodina Hajduk 1 0
Napredak Čukarički Stankom 0 2
  Rezultati - 18. Kolo (16:30 01/03 - 16:30 01/03)
Crvena zvezda Partizan 4 1
Mladost (L) Banat 1 1
Čukarički Stankom Bežanija 0 2
Napredak OFK Beograd 2 0
Smederevo Vojvodina 1 0
Hajduk Borac(Ča) 0 0
  Rezultati - 17. Kolo (13:00 15/12 - 13:00 15/12)
Partizan Mladost (L) 4 0
OFK Beograd Čukarički Stankom 0 3
Banat Napredak 0 1
Bežanija Hajduk 1 0
Vojvodina Crvena zvezda 1 1
Borac(Ča) Smederevo 0 2
  Rezultati - 16. Kolo (13:00 12/12 - 13:00 12/12)
Crvena zvezda Borac(Ča) 4 0
Napredak Partizan 0 2
OFK Beograd Banat 0 2
Smederevo Bežanija 2 1
Čukarički Stankom Hajduk 1 1
Mladost (L) Vojvodina 0 1
  Rezultati - 15. Kolo (13:00 08/12 - 13:00 08/12)
Borac(Ča) Mladost (L) 2 0
Banat Čukarički Stankom 1 3
Hajduk Smederevo 3 1
Partizan OFK Beograd 5 1
Bežanija Crvena zvezda 0 1
Vojvodina Napredak 2 0
  Rezultati - 14. Kolo (16:00 02/12 - 16:00 02/12)
Crvena zvezda Hajduk 1 1
Banat Partizan 0 2
Mladost (L) Bežanija 2 1
Napredak Borac(Ča) 0 0
Čukarički Stankom Smederevo 2 2
OFK Beograd Vojvodina 0 0
  Rezultati - 13. Kolo (13:30 10/11 - 13:30 10/11)
Bežanija Napredak 2 1
Partizan Čukarički Stankom 1 1
Hajduk Mladost (L) 2 2
Vojvodina Banat 1 0
Smederevo Crvena zvezda 2 5
Borac(Ča) OFK Beograd 2 0
  Rezultati - 12. Kolo (13:30 03/11 - 13:30 03/11)
Mladost (L) Smederevo 3 2
Partizan Vojvodina 3 3
Napredak Hajduk 1 0
OFK Beograd Bežanija 1 0
Čukarički Stankom Crvena zvezda 0 1
Banat Borac(Ča) 2 1
  Rezultati - 11. Kolo (13:30 31/10 - 13:30 31/10)
Napredak Smederevo 3 1
Vojvodina Čukarički Stankom 0 0
Mladost (L) Crvena zvezda 1 1
Banat Bežanija 2 1
Partizan Borac(Ča) 0 0
OFK Beograd Hajduk 3 1
  Rezultati - 10. Kolo (16:30 28/10 - 16:30 28/10)
Crvena zvezda Napredak 1 1
Borac(Ča) Vojvodina 2 4
Smederevo OFK Beograd 0 1
Hajduk Banat 0 0
Čukarički Stankom Mladost (L) 2 0
Bežanija Partizan 0 2
  Rezultati - 9. Kolo (14:00 20/10 - 14:00 20/10)
Banat Smederevo 2 3
Borac(Ča) Čukarički Stankom 1 1
OFK Beograd Crvena zvezda 0 2
Vojvodina Bežanija 3 1
Napredak Mladost (L) 0 1
Partizan Hajduk 2 1
  Rezultati - 8. Kolo (15:00 06/10 - 15:00 06/10)
Mladost (L) OFK Beograd 2 2
Bežanija Borac(Ča) 1 2
Crvena zvezda Banat 2 0
Smederevo Partizan 1 1
Čukarički Stankom Napredak 0 0
Hajduk Vojvodina 1 2
  Rezultati - 7. Kolo (19:00 29/09 - 19:00 29/09)
Partizan Crvena zvezda 2 2
Bežanija Čukarički Stankom 1 2
Banat Mladost (L) 0 0
Borac(Ča) Hajduk 2 0
OFK Beograd Napredak 1 1
Vojvodina Smederevo 2 1
  Rezultati - 6. Kolo (16:30 22/09 - 16:30 22/09)
Napredak Banat 0 2
Hajduk Bežanija 1 0
Mladost (L) Partizan 1 4
Crvena zvezda Vojvodina 1 1
Čukarički Stankom OFK Beograd 0 2
Smederevo Borac(Ča) 0 1
  Rezultati - 5. Kolo (16:30 15/09 - 16:30 15/09)
Vojvodina Mladost (L) 2 1
Hajduk Čukarički Stankom 1 1
Partizan Napredak 3 1
Bežanija Smederevo 2 0
Banat OFK Beograd 2 1
Borac(Ča) Crvena zvezda 0 0
  Rezultati - 4. Kolo (17:00 02/09 - 17:00 02/09)
OFK Beograd Partizan 0 1
Smederevo Hajduk 1 0
Napredak Vojvodina 0 1
Mladost (L) Borac(Ča) 1 0
Čukarički Stankom Banat 2 1
Crvena zvezda Bežanija 2 0
  Rezultati - 3. Kolo (15:30 26/08 - 15:30 26/08)
Borac(Ča) Napredak 1 0
Smederevo Čukarički Stankom 1 0
Vojvodina OFK Beograd 1 1
Hajduk Crvena zvezda 0 2
Partizan Banat 4 2
Bežanija Mladost (L) 0 0
  Rezultati - 2. Kolo (17:00 18/08 - 17:00 18/08)
Čukarički Stankom Partizan 0 3
Crvena zvezda Smederevo 1 0
Banat Vojvodina 1 1
Napredak Bežanija 1 0
OFK Beograd Borac(Ča) 2 0
Mladost (L) Hajduk 0 0
  Rezultati - 1. Kolo (18:00 11/08 - 18:00 11/08)
Bežanija OFK Beograd 1 2
Crvena zvezda Čukarički Stankom 0 0
Borac(Ča) Banat 0 0
Smederevo Mladost (L) 0 0
Vojvodina Partizan 0 1
Hajduk Napredak 2 0


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009