<<< Predhotna vest Sledeca vest >>>
 
Kajak i kanu - 20:27 06/10/2009 - Srbija Sport
Završena Međunarodna regata Trofej Beograda 2009
Kajak i kanu, Završena Međunarodna regata Trofej Beograda 2009 Nike
U ukupnom plasmanu reprezentacija 'Beograd I' osvojila je II mesto, a ekipa 'Beograd I' osvojila je V mesto u konkurenciji 6 reprezentacija

U ukupnom plasmanu reprezentacija 'Beograd I' osvojila je II mesto, a ekipa 'Beograd I' osvojila je V mesto u konkurenciji 6 reprezentacija

Na ovom takmičenju su osvojene 33 medalje: 10 zlatnih, 4 srebrne i 19 bronzanih.

Najveća dobit ovog okupljanja je veliki broj takmičara koji je veslao (41), a posebno u juniorskoj konkurenciji (28).

Rezultati:

Juniori:
K-1 1000m
1. Anđelković Aleksandar ( KKK „Zemun) - I mesto
2. Petrović Miloš (KKK „Zmaj“) – VI mesto
K-2 500 m
1. Popović-Tolić ( Zabrežje- NK Beograd) – III mesto
2. Tešić-Kuburović (BSK) – IV mesto
K-4 1000 m
1. Tolić-Štrbac-Bura-Popović (Zemun-NK Beograd-Zabrežje) – III mesto
2. Obradović-Škufca-Kočinac-Uzelac (BSK-NK Beograd) - V mesto
C-1 1000m
1. Šljivić Aleksa (BSK) – IV mesto
C-2 1000m
1. Manić-Mrdak (NK Beograd) – III mesto
2. Spasenić-Vujčić (Zabrežje) – IV mesto

Juniorke :
K-1 1000m
1. Mihajlovski Tamara (Zabrežje) - III mesto
2. Petrović Milica (Zmaj) – II mesto
K-2 1000m
1. Popovčević-Savić (Zemun) – III mesto
K-4 1000m
1. Popovčević-Savić-Stanić-Kilibarda (Zemun) – III mesto

Juniori:
K-1 500m
1. Anđelković Aleksandar ( KKK „Zemun) – I mesto
2. Petrović Miloš (KKK „Zmaj“) – V mesto
K-2 500 m
1. Mirković-Tolić (NK Beograd) – III mesto
2. Petrović-Milošević (Zmaj) – IV mesto
K-4 500 m
1. Tolić-Štrbac-Bura-Popović (Zemun-NK Beograd-Zabrežje) – III mesto
2. Obradović-Koćinac-Kuburović-Uzelac (BSK-NK Beograd) – IV mesto
C-1 500m
1. Šljivić Aleksa (BSK) – III mesto
C-2 500m
1. Manić-Mrdak (NK Beograd) – III mesto
2. Spasenić-Vujčić (Zabrežje) – IV mesto

Juniorke :
K-1 500m
1. Mihajlovski Tamara (Zabrežje) – III mesto
2. Petrović Milica (Zmaj) – II mesto
K-2 500m
1. Moldovan-Popovčević (BSK-Zemun) – III mesto
K-4 500m
1. Popovčević-Savić-Stanić-Kilibarda (Zemun) – III mesto

Mlađi seniori:
K-1 1000m: 1. Bližnjaković Dario (Zmaj) – III mesto
K-2 1000m: 1. Pantelić-Vidović (Zabrežje – NK Beograd) – III mesto
K-4 1000m: 1. Vidović-Pantelić-Popović-Kuzmanović (NKB-Zabrežje-AKK) – II mesto
C-1 1000m: 1. Petrović Miloš (BSK) - I mesto, 2. Čudić Aleksandar (Zabrežje) – V mesto
C-2 1000m: 1. Jovanović-Arežina (NK Beograd-Zabrežje) – III mesto

Ml. Seniorke: K-1 1000 m Moldovan Olivera (BSK) – I mesto
K-2 1000m: Moldovan-Moldovan (BSK) – I mesto
K-4 1000m: Moldovan-Moldovan-Pekić-Panić (BSK-Zmaj) – I mesto

Mlađi seniori:
K-1 500m: 1. Bližnjaković Dario (Zmaj) - III mesto
K-2 500m: 1. Pantelić-Vidović (Zabrežje – NK Beograd) – III mesto
K-4 500m: 1. Vidović-Pantelić-Popović-Kuzmanović (NKB-Zabrežje-AKK) – II mesto
C-1 500m: 1. Petrović Miloš (BSK) – I mesto, 2. Čudić Aleksandar (Zabrežje) – IV mesto
C-2 500m: 1. Jovanović-Arežina (NK Beograd-Zabrežje) – III mesto

Ml. Seniorke:
K-1 500 m: Moldovan Nikolina (BSK) – I mesto
K-2 500m: Moldovan-Moldovan (BSK) – I mesto
K-4 500m: Moldovan-Moldovan-Pekić-Panić (BSK-Zmaj) – I mesto

Treneri:
Stajović Slaviša (NK Beograd)
Kojić Marko (Zabrežje)
Vidaković Maja (AKK)
Halpemer Ferenc (Zemun)

Print  Srbija Sport - 20:27 06/10/2009
 
<<< Predhotna vest Sledeca vest >>>
 
Share
Delicious Reddit Stumble Upon Facebook Google
Kajakaški Savez Srbije
Srbija Sport Vest Tri medalje za srpski kajak na SP u Moskvi
Srbija Sport Vest Dragosavljević prvak Evrope, sestre Moldovan bronzane
Srbija Sport Vest Dve srebrne medalje za Srbiju sa Svetskom kupu u kajaku
Srbija Sport Vest EP: Antonija Nađ osvojila srebro
Srbija Sport Vest Otvoreno EP u kajaku i kanu na Adi Ciganliji