Srbija Sport
   Početna strana   |   Fudbal   |   Košarka   |   Odbojka   |   Tenis   |   Rukomet   | Marketing | WAP | RSS  
   Takmičenja / Rezultati  |  Današnje vesti  |  TV najava  |  Rekreacija / Fitnes

Badminton: Prvenstvo Srbije 2008 - pioniri i juniori

Prvenstvo od 30/11/2008 do 30/11/2008 Kruševac, Hala sportova
Badminton: Prvenstvo Srbije 2008 - pioniri i juniori
 
   Badminton: Prvenstvo Srbije 2008 - pioniri i juniori

    U organizaciji Badminton kluba “Zmajevi” iz Kruševca i pod pokroviteljstvom Badminton saveza Srbije i Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije u Kruševcu je 30.11.2008. godine održano ’’Prvenstvo Srbije u u badmintonu za pionire i juniore’’ u individualnim konkurencijama. Takmičenje je održano u Sali Hale sportova.

    Učestvovalo je 70 najboljih takmičara iz Šapca, Kruševca, Kragujevca, Kovina, Novog Sada i dva kluba iz Beograda (BK Clear i BK Beograd). Prvenstvo je obilovalo interesantnim i krajnje neizvesnim mečevima u svim kategorijama.

 
Badminton
Srbija Sport Vest Tri bronze za Srbiju na Balkanijadi
Srbija Sport Vest Stratuje "Trofej Beograda 2009"
Srbija Sport Vest Završen juniorski turnir u Novom Sadu
Srbija Sport Vest Badminton u Mladenovcu
Srbija Sport Vest Badminton u Obrenovcu
Srbija Sport Vest Održan Trofej Kragujevca u badmintonu ’KG Open 2009’
Srbija Sport Vest Dve medalje za Srbiju
Srbija Sport Vest Medalja za Srbiju
Srbija Sport Vest Balkansko prvenstvo za mlade nade
Srbija Sport Vest Badminton mališani u Novom Sadu
Sve vesti Badminton Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest Srbija Sport Vest
Arhiva Badminton
  2008
Srbija Sport Vest Badminton: Prvenstvo Srbije 2008 - pioniri i juniori
Rezultati Badminton: Prvenstvo Srbije 2008 - pioniri i juniori

Osvajači medalja po konkurencijama:

Pioniri pojedinačno do 11 god.:
1. Marko Ivanović (KŠ)
2. Luka MIlić (KŠ)
3. Filip Trivunović (NS)

Pionirke pojedinačno do 11 god.:
1. Andrijana Stanković (KŠ)
2. Milica Stankić (NS)
3. Tamara Jovanović (Kovin)

Pioniri pojedinačno do 13 god.:
1. Andrija Doder (BG)
2. Jovan Babajić (KG)
3. Dušan Milivojević (BG)

Pionirke pojedinačno do 13 god.:
1. Nevena Milovanović (KŠ)
2. Anja Janić (CL)
3. Aleksandra Kubatović (NS)

Pioniri pojedinačno do 15 god.:
1. Dragoslav Petrović (KŠ)
2. Filip Stojiljković (KG)
3. Ivan Vujošević (KG)

Pionirke pojedinačno do 15 god.:
1. Bojana Jovanović (Kovin)
2. Nataša Pavlović (KŠ)
3. Nina Starčević (KG)

Juniori pojedinačno do 17 god.:
1. Miodrag Kaličanin (KŠ)
2. Lazar Lukić (ŠA)
3. Nikola Milosavljević (KŠ)

Juniorke pojedinačno do 17 god.:
1. Ivana Maksimović (KŠ)
2. Bojana Mirjanić (CL)
3. Dunja Došenović (NS)

Juniori pojedinačno do 19 god.:
1. Igor Bjelan (ŠA)
2. Nikola Arsić (BG)
3. Borko Petrović (KŠ)

Juniorke pojedinačno do 19 god.:
1. Milica Simić (NS)
2. Ana Zorić (BG)
3. Sandra Halilović (NS)

Ženski parovi - juniorke do 19 god.:
1. Milica Simić/Sandra Halilović (NS)
2. Ana Zorić (BG)/Sara Samardžić (KŠ)
3. Stefana Stanković/Mirjana Vasić (KG)

 


 
Kontakt
www.serbiasport.com |  www.sport.in.rs |  www.srbijasport.com
Izrada SrbijaSport.com © 2005-2009